Maciej Kot
Facebook Maciej Kot
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Sierpnia 2020

Maciej Kot jest absolutnie załamany. Niepokojące wyznanie polskiego skoczka

Maciej Kot znalazł się w kadrze reprezentacji Polski skoczków narciarskich, którzy już w najbliższy weekend wystartują w zawodach Letniego Grand Prix w Wiśle. Skoczek miał ostatnio okazję wziąć udział w Memoriale Olimpijczyków w Szczyrku, gdzie zajął szóste miejsce. 29-latek nie był zadowolony ze swojej postawy i po zawodach udzielił wywiadu, w którym podzielił się z kibicami niepokojącym wyznaniem.

Maciej Kot zajął szóste miejsce w Memoriale Olimpijczyków w skokach narciarskich, który odbył się na skoczni w Szczyrku. Reprezentant Polski po zawodach był wyraźnie rozczarowany swoją postawą, czego nie krył w wywiadzie dla portalu skijumping.pl. Skoczek wypowiedział słowa, które zaniepokoiły kibiców.

Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała bez żadnych ubrań, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała bez żadnych ubrań, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. MEN przedstawiło 10 zasad dla uczniów wracających do szkoły. Numer 8 budzi kontrowersje wśród rodziców
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Skandal w Kołobrzegu. Turyści nie mogą czuć się bezpiecznie? Włos się jeży na głowie


Maciej Kot zaniepokoił kibiców

W najbliższy weekend na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle odbędą się długo wyczekiwane zawody Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Będzie to jedyna okazja do rywalizacji dla światowej czołówki skoczków, gdyż pozostałe konkursy cyklu zostały odwołane z uwagi na wciąż panujące zagrożenie epidemiczne. Do Polski zawitają prawdziwe gwiazdy.

Wśród uczestników nie zabraknie oczywiście reprezentantów Polski, którzy w Wiśle stawią się w najmocniejszym składzie. Selekcjoner Michal Doleżal powołał oczywiście liderów kadry, czyli Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Piotra Żyłę, ale zaprezentuje się również między innymi Maciej Kot, który w ostatnich miesiącach stara się wrócić do wysokiej formy. Na razie jednak skoczek nie jest zadowolony ze swojej dyspozycji.

Maciej Kot zajął szóste miejsce w Memoriale Olimpijczyków w Szczyrku. W konkursie skoków narciarskich zajął szóste miejsce. Najlepszy okazał się Dawid Kubacki, przed Kamilem Stochem, Klemensem Murańką i Piotrem Żyłą. Maciej Kot po zawodach nie krył rozczarowania i niezadowolenia ze swojej postawy. Skoczek w rozmowie z portalem skijumping.pl wypowiedział słowa, które mogą niepokoić kibiców.

Tragiczna informacja z samego rana. Nastolatek stracił przytomność na treningu. Nie żyje, wielka tragediaTragiczna informacja z samego rana. Nastolatek stracił przytomność na treningu. Nie żyje, wielka tragediaCzytaj dalej


Szczere wyznanie skoczka na temat prezentowanej formy

- Jest ciężko. To jest naprawdę trudne lato dla mnie. Nie pamiętam, kiedy skakałem tak słabo na tym etapie. Może to i dobrze, bo zazwyczaj lato było niezłe, a potem coś nie grało. Może tym razem będzie odwrotnie - powiedział.

- Bywa, że skaczę na poziomie Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, czy Piotra Żyły, a następnego wygląda to tragicznie i skaczę o 20 metrów krócej. Powiedziałbym, że jestem w czarnej... Wciąż zatem czegoś szukamy, ale nawet, jak znajdziemy, to jest kłopot z ustabilizowaniem tego elementu. Przede mną wiele pracy. Może pomoże mi to, że mam teraz dwa weekendy z rzędu z zawodami, bo w najbliższą sobotę i niedzielę konkursy Letniego Grand Prix w Wiśle - wyznał Maciej Kot.

Źródło: sport.onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zajęli mu konto za 14 lat niepłacenia abonamentu, zrobił więc jedną rzecz. Sąd uznał, że nie musi płacić
  2. W Polsce powstanie gigafabryka ogniw słonecznych. Stanie na terenie kopalni węgla
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)\
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Zdjęcia - Wjechał policyjnym BMW w... butle z gazem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News