Manchester United
instagram.com/victorlindelof
Autor Piotr Mika - 25 Sierpnia 2020

Gracz Manchesteru United bohaterem. Obronił staruszkę przed bandytą. "Był jak Batman"

Manchester United w ostatnim czasie musi odbierać mnóstwo telefonów od dziennikarzy z całego świata. Całkiem niedawno jeden z zawodników Czerwonych Diabłów, Harry Maguire, trafił do aresztu po bójce w Grecji, a teraz inny zawodnik dokonał z goła odmiennego czynu - stanął w obronie napadniętej kobiety i samodzielnie zatrzymał przestępcę.

Manchester United ma w swoich szeregach nieprzeciętnych zawodników nie tylko pod względem sportowym, ale także ich dokonań poza boiskiem. Jeszcze niedawno emocjonowaliśmy się zatrzymaniem Harry'ego Maguire'a, który brał udział w bójce na greckiej wyspie Mykonos. Tym razem wiadomości o innym piłkarzu United mają już całkiem pozytywny wydźwięk.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gatunek owada zabójcy zadomowi się w Polsce na dobre? Powikłania po ugryzieniu są niewyobrażalne, eksperci zabrali głos
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. TVN przekazał pilny alarm, decyzja zapadła nagle. Zagrożenie zdrowia i życia
Robertowi Lewandowskiemu kończy się kontrakt. Wielki transfer bardzo prawdopodobnyRobertowi Lewandowskiemu kończy się kontrakt. Wielki transfer bardzo prawdopodobnyCzytaj dalej

Manchester United. Obrońca Czerwonych Diabłów niczym superbohater

Media szybko obiegły doniesienia o obywatelskim zatrzymaniu dokonanym w jednym ze szwedzkich miast. Według relacji świadków, mężczyzna na rowerze podjechał do 90-letniej kobiety i wyrwał jej torebkę, po czym zaczął uciekać. W tym momencie pojawił się bohater całej opowieści, młody "atletycznie zbudowany" człowiek, który dogonił złodzieja, obezwładnił i oddał w ręce policji.

Kolejne informacje napływające z miasta Vesteras wskazywało na to, że tym odważnym bohaterem był Victor Lindeloef, piłkarz Manchestru United. Świadkowie zdarzenia mówią, że Lindeloef "dopadł go jak Batman". W podobnym tonie przedstawia się relacja miejscowej policji.

- Ten atletycznie zbudowany człowiek biegł tak szybko, że złodziej nie miał żadnych szans nawet na rowerze. Takich superbohaterów potrzebujemy dzisiaj, przy znacznym wzroście przestępczości - tłumaczył przedstawiciel lokalnej policji, Daniel Wikhdal, cytowany przez Onet Sport.

Robert Lewandowski nagrał wideo z szatni Bayernu Monachium. Nagle zwrócił się do swojego kolegi, jego słowa podbiły siećRobert Lewandowski nagrał wideo z szatni Bayernu Monachium. Nagle zwrócił się do swojego kolegi, jego słowa podbiły siećCzytaj dalej

Niezwykły zbieg okoliczności na przestrzeni kilku dni

Jak wspomnieliśmy, to nie pierwsza kryminalna sprawa z udziałem zawodnika Manchesteru United w ostatnich dniach. Niedawno do greckiego aresztu trafił Harry Maguire, który wdał się w bójkę z innymi angielskimi turystami, a później miał również zaatakować funkcjonariuszy. Nowe informacje wskazują jednak, że Anglik bronił swojej siostry, co zmienia trochę spojrzenie na całą sprawę. Na jej wyjaśnienie będziemy musieli jednak jeszcze poczekać.

Inaczej jest w przypadku Lindeloefa, którego zachowanie zostało od razu docenione przez kibiców. Victor Lindeloef jest piłkarzem Manchesteru United od 2017 roku, regularnie również występuje w reprezentacji Szwecji. W Vesteras 26-latek przebywa wraz ze swoją żoną na krótkim urlopie przed nowym sezonem.

Źródło: Onet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paragon za litr jagód albo kilogram ziemniaków sprzedawanych przy drodze. Obowiązek nie obejmie jednak każdego
  2. Naukowcy odkryli nowe ognisko promieniowania w Czarnobylu. Niezwykle niebezpieczne zjawisko
  3. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Obok niej gwiazda show TVN (FOTO)
  4. Dawid Kubacki zdeklasował rywali podczas dzisiejszego konkursu. Trzech Polaków na podium, niewyobrażalny sukces
  5. Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News