Manchester United
Facebook Manchester United
Autor Piotr Mika - 26 Sierpnia 2020

Gwiazdor Manchesteru United skazany. Jego linia obrony okazała się stekiem bzdur

Manchester United z pewnością nie będzie zachwycony wybrykami jednego ze swoim piłkarzy. Kilka dni temu zawodnik został aresztowany, choć pierwotnie nie było pewności, czy jest winny zarzucanych mu czynów. Teraz zapadł jednak wyrok skazujący, a sąd nie uwierzył w tłumaczenia popularnego sportowca.

Manchester United wysłało swoich zawodników na urlop przed rozpoczęciem nowego sezonu i raczej nikt nie spodziewał się, że będą mieli kryminalne przygody. Teraz okazało się, że aresztowany kilka dni temu Harry Maguire został uznany winnego braniu udziału w bójce, ataku na policjantów oraz próby ich przekupienia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Objawy raka płuc widoczne na skórze. Nie wolno go przeoczyć
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nagle rząd podjął pilną decyzję. Ogromne zdumienie dla wszystkich turystów, już jutro miało wejść w życie
Córka Adama Małysza wprawiła wszystkich w osłupienie. Wszystko przez najnowsze zdjęcie, co za widok (FOTO)Córka Adama Małysza wprawiła wszystkich w osłupienie. Wszystko przez najnowsze zdjęcie, co za widok (FOTO)Czytaj dalej

Manchester United straci swojego piłkarza?

Wszystko rozpoczęło się kilka dni temu, gdy obrońca Czerwonych Diabłów podczas wypoczynku na greckiej wyspie Mykonos wdał się w bójkę z innymi klientami lokalnego baru. Pierwsze doniesienia mówiły również o tym, że po pojawieniu się na miejscu policji, kilku z awanturników zaatakowało funkcjonariuszy. Ostatecznie trójka z nich trafiła do aresztu, a wsród nich był Harry Maguire.

Dodatkowo później pojawiły się także zarzut, że znany piłkarz miał próbować przekupić policjantów, co tylko pogorszyło jego sytuację. Zawodnik Manchesteru United postanowił jednak bronić się przed oskarżeniami. Według doniesień części mediów, 27-latek miał bronić swojej siostry, rzekomo zaatakowanej ostrym narzędziem, po tym jak nie chciała rozmawiać z grupą albańskich imprezowiczów.

Przedstawiona przez niego linia obrony nie okazała się zbyt mocna, co w mocnych słowach ocenił prawnik dwójki z sześciu policjantów biorących udział w wydarzeniach. - To stek bzdur. Haniebna próba ukrycia ich obrzydliwego zachowania, znieważenie Albańczyków oraz greckiej policji. Harry Maguire jest wzorem do naśladowania dla wielu osób. Powinien spuścić głowę ze wstydu, wrócić do Grecji i przeprosić - powiedział Ioannis Paradissis.

Lionel Messi wybrał nowy klub. Argentyńczyk chce udowodnić swoją klasę na przekór krytykomLionel Messi wybrał nowy klub. Argentyńczyk chce udowodnić swoją klasę na przekór krytykomCzytaj dalej

Wyrok w zawieszeniu dla obrońcy Manchesteru United

Ostatecznie sąd również nie uwierzył w tłumaczenia Maguire'a i skazał go na 21 miesięcy w zawieszeniu. To jednak dla samego piłkarza i jego prawnika krzywdzący wyrok, dlatego już szykowana jest apelacja. Kolejna rozprawa ma odbyć się w dogodnym dla Anglika terminie.

Co ciekawe wczoraj media podały, że zgoła odmienną historią może pochwalić się Victor Lindelof, inny obrońca Manchesteru United. 26-latek spędzający urlop w Szwecji był świadkiem kradzieży i niewiele myśląc rzucił się za uciekającym bandytą. Dopadł go, dokonał obywatelskiego aresztowania i oddał w ręce policji. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe wytyczne WHO odnośnie noszenia maseczek. Nie wszyscy powinni je nosić
  2. Archeolodzy weszli do jaskini i znaleźli coś co zwaliło ich z nóg. Doskonały stan znaleziska sprzed 200 tysięcy lat
  3. Świat futbolu wstrzymał oddech. Leo Messi ogłosił swoją decyzję, odchodzi z Barcelony, media przekazały zadziwiające informacje
  4. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, oniemieliśmy. Chodzi o bardzo znaną postać
  5. Córka Adama Małysza wprawiła wszystkich w osłupienie. Wszystko przez najnowsze zdjęcie, co za widok (FOTO)
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News