Manuel Neuer o Ter Stegenie
YouTube - Bayern
Autor Piotr Bernaciak - 17 Września 2019

Manuel Neuer ostro odpowiada Ter Stegenowi. "To nie pomaga zespołowi"

Manuel Neuer w ostatnim czasie spotkał się nieoczekiwanie z krytyką ze strony kolegi po fachu. Bramkarz Bayernu odpowiedział po czasie na jego słowa. Odniósł się przy tym do całej drużyny.

Manuel Neuer postanowił zabrać głos w sprawie niecodziennych słów Marca-Andre Ter Stegena. Bramkarz Barcelony wypowiedział się na temat obecnie panującej sytuacji w reprezentacji Niemiec, która jego zdaniem jest wyjątkowo niesprawiedliwa i sprawia, że czuje się niechciany we własnej drużynie narodowej. Były zawodnik Borussii Moenchengladbach głośno powiedział o swoim niezadowoleniu.

Wielu ekspertów zaczęło wypowiadać się na temat afery ze słowami Ter Stegena, który do tej pory milczał w tej sprawie i sprawiał wrażenie, jakby przyjmował wszystko z pokorą. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej. Wiadomości podawane przez media trafiły również do samego Manuela Neuera, który jest poniekąd kluczową postacią w całej awanturze o miejsce w bramce reprezentacji Niemiec.

Kibice wsparli chore dzieci. Wspaniała akcja na trybunach w trakcie meczuKibice wsparli chore dzieci. Wspaniała akcja na trybunach w trakcie meczuCzytaj dalej

Manuel Neuer komentuje słowa Ter Stegena

- Nie rozumiem tego. Gram świetnie, a miejsce w bramce cały czas ma Manuel Neuer. Mam z nim dobre, koleżeńskie relacje i bardzo chcę walczyć o miejsce w składzie, ale nie zrobię mu nic, co wychodziłoby poza sportową rywalizację - przyznał Marc-Andre Ter Stegen. Te słowa bardzo zabolały Manuela Neuera, ale wywołały również wielkie zdziwienie wśród niemieckich ekspertów piłkarskich.

Wiele osób burzyło się, że Manuel Neuer jest bardzo ważną i zasłużoną postacią dla niemieckiej kadry i dopóki spisuje się przyzwoicie w barwach Bayernu, to powinien mieć miejsce w bramce reprezentacji. Ostatecznie w tej sprawie głos zabrał również sam Neuer.

Manuel Neuer zdziwiony wypowiedzią kolegi

- Nie sądzę, by takie wypowiedzi pomagały zespołowi, bo w tej chwili powinien się on jednoczyć w walce o najwyższe cele - przyznał krótko bardzo zdziwiony całą sytuacją Manuel Neuer.

Swoje słowa dołożył Jens Lehmann, były bramkarz reprezentacji Niemiec i Arsenalu. Przyznał on, że Ter Stegen nie powinien wypowiadać się, gdy sam "przyjął" cztery gole od Liverpoolu w półfinale Ligi Mistrzów.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News