Marcin Kamiński może zmienić klub
Łączy nas piłka
Autor Piotr Bernaciak - 6 Lipca 2019

Marcin Kamiński zmieni klub? Obrońca może zostać w Bundeslidze

Marcin Kamiński przez ostatni rok występował w Bundeslidze w Fortunie Dusseldorf, do której był wypożyczony z VfB Stuttgart. Jego dobra gra została dostrzeżona, dzięki czemu Polak już niebawem może zmienić klub.

W niemieckiej Bundeslidze występuje wielu Polaków, którzy radzą sobie ze zmiennym szczęściem. W wielkim stylu awans do niemieckiej ekstraklasy wywalczył Rafał Gikiewicz, znakomicie spisywali się w niej ostatnio Robert Lewandowski i Dawid Kownacki, a Marcin Kamiński mógł liczyć na miejsce w składzie Fortuny Dusseldorf, do której był wypożyczony z VfB Stuttgart na cały poprzedni sezon.

Umowa Polaka z beniaminkiem ligi dobiegła końca i miał on wrócić do Stuttgartu, jednak sam doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że nie byłby tam pierwszym wyborem na pozycję środkowego obrońcy. Na szczęście dla Polaka wciąż cieszy się on doskonałą reputacją u naszych zachodnich sąsiadów, dzięki czemu może liczyć na to, że doczeka się transferu do innego klubu z elity

Marcin Kamiński może zmienić klub

Jak informuje Przegląd Sportowy, zainteresowana usługami Polaka wciąż ma być drużyna, w której występował on przez ostatni rok, czyli Fortuna Dusseldorf. Klub był bardzo zadowolony ze współpracy z polskim obrońcą i jest gotowy na to, by go u siebie zatrzymać. W tym wypadku musiałby przeznaczyć nieco ponad 2 miliony euro na jego transfer ze Stuttgartu.

Pytanie tylko, czy nasz reprezentacyjny obrońca jest gotów zgodzić się na obniżkę pensji. VfB Stuttgart gwarantowało mu większe pieniądze, jednak nie dawało szans gry. W Fortunie Dusseldorf sytuacja jest dokładnie odwrotna. Spodziewamy się, że były obrońca Lecha Poznań tego lata zmieni klub. Czy ostatecznie padnie na Fortunę? Tego wciąż nie wiadomo.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News