Marcin Najman
YouTube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Grudnia 2020

Media ujawniły przykrą tajemnicę Marcina Najmana. Długo ukrywał prawdę, wciąż nie zapłacił kary

Marcin Najman jest antybohaterem ostatnich tygodni w polskich mediach. Zachował się skandalicznie podczas walki z Kasjuszem Życińskim na Fame MMA 8, co sprawiło, że Polacy mają dość “popisów” boksera-celebryty. Teraz na jaw wyszła zaskakująca tajemnica 41-latka. Ujawnił ją Przemysław Saleta, który doskonale zna “El Testosterona”. Kontrowersyjny zawodnik na pewno nie będzie zadowolony, że jego sekret ujrzał światło dzienne.

  • Przemysław Saleta ujawnił wielki sekret Marcina Najmana
  • “El Testosteron” od kilku lat ukrywał prawdę przed Polakami
  • Najman musi kolejny raz zmierzyć się z wielką krytyką ze strony rodaków
  • Bokser-celebryta ma ogromne długi


Marcin Najman i jego zachowanie ponownie są obiektem dyskusji Polaków.Tym razem chodzi o wstydliwą tajemnicę kontrowersyjnego zawodnika. Ujawnił ją Przemysław Saleta, który doskonale zna Najmana.

Właśnie dotarły do nas dramatyczne informacje. Zmarł młody sportowiec, miał dopiero 21 lat, ogromna strataWłaśnie dotarły do nas dramatyczne informacje. Zmarł młody sportowiec, miał dopiero 21 lat, ogromna strataCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Marcin Najman jest winny wielkie pieniądze. Został ukarany przez sąd

Nie ma dnia, by w mediach nie pojawiały się informacje na temat Marcina Najmana. Bokser-celebryta zniechęcił do siebie wszystkich swoim zachowaniem podczas gali Fame MMA 8. Późniejsze komentarze także nie przysporzyły mu kibiców.

Jak doskonale wiadomo, Najman złamał zasady pojedynku z Kasjuszem Życińskim. Walka miała toczyć się na zasadach boksu, jednak 41-latek postanowił obalić rywala, a następnie go kopnąć, za co został zdyskwalifikowany. Później wielokrotnie zaznaczał, że w swojej ocenie postąpił słusznie.

Innego zdania są Polacy, którzy mają dosyć wygłupów Marcina Najmana. W sieci krytykują jego poczynania i ruszają nawet ze specjalnymi akcjami, które mają sprawić, by 41-latek zniknął z aren sportowych i telewizji. Podobnie uważają sportowcy, którzy uważają, że występy Najmana to kompromitacja prawdziwego sportu.

Jednym z tych, którzy najgłośniej krytykują działania Najmana, jest Przemysław Saleta. Jak informowaliśmy kilka dni temu, były bokser ujawnił, że “El Testosteron” chwali się pasem mistrza Europy, który nie należy do niego. Teraz zdradził kolejną kompromitującą dla Marcina Najmana tajemnicę.

Dziewczyna Arkadiusza Milika pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków. Co za ciało, gorące zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Dziewczyna Arkadiusza Milika pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków. Co za ciało, gorące zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej


Przemysław Saleta ujawnił prawdę o długach Najmana

Przemysław Saleta w rozmowie z Andrzejem Kostyrą z “Super Expressu” opowiedział o historii sprzed kilku lat. Wówczas wytoczył on Najmanowi proces za słowa, które ten wypowiedział w programie “AS Wywiadu”. Saleta wygrał sprawę.

Sąd nakazał bokserowi-celebrycie opublikowanie przeprosin wobec Salety, a także zapłatę za koszty postępowania oraz 5 tys. na rzecz Fundacji “Dziecięca Fantazja” i 20” tys. dla dziennikarki Marty Koseckiej-Rawicz. Jak się okazuje, Marcin Najman nigdy nie wywiązał się z nałożonej na niego kary.

- Nie domagałem się od niego pieniędzy dla siebie, tylko na rzecz fundacji "Dziecięca Fantazja", ale żaden komornik nie może go namierzyć i generalnie Marcin nic nie ma. Ja nie mam ochoty chodzić po sądach i tak dalej. Marcin wielokrotnie mnie obrażał, ale ja nawet specjalnie się nie odzywałem i nie komentowałem - mówił Saleta.

- Teraz, po tej ostatniej walce, zdecydowałem się zabrać głos, bo stwierdziłem, że to gdzieś się musi skończyć. Chodzi mi wyłącznie o sport. Marcin promuje siebie jako sportowca, a prawda jest taka, jak w komentarzu powiedział Juras, nabrał pół Polski, że jest sportowcem. Ludzie patrzą na niego i uważają, że tak wygląda sport. To jest nieetyczne i niemoralne - dodał były bokser.

- Sprawę przegrał, uprawomocniła się pięć lat temu. Nikt nie zobaczył ani grosza, co dla mnie jest szczególnie przykre z racji tego, że od lat pomagam w tej fundacji "Dziecięca Fantazja". To fundacja, która spełnia marzenia dzieci, które są śmiertelnie chore - zakończył wątek Przemysław Saleta.

Źródło: "Super Express"

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News