Marcin Najman kurtka
screen - youtube.com/ W ringu z Najmanem
Autor Łukasz Kowalski - 9 Stycznia 2021

Chcesz wyglądać jak Marcin Najman? Nic trudnego, wystarczy internet i kilka tysięcy złotych, wszystko dzięki WOŚP (FOTO)

Marcin Najman po raz kolejny pokazał, że umie robić akcje charytatywne. Bokser-celebryta wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoją znaną niebieską kurtkę. Po kilku godzinach od rozpoczęcia licytacji cena za nią dochodzi już do 9 tysięcy złotych. Pięściarz tym wynikiem pochwalił się w swoich mediach społecznościowych.

  • Marcin Najman przekazał swoją słynną niebieską kurtkę na WOŚP
  • Cena za kurtkę Marcina Najmana dobija już do 9 tysięcy złotych
  • Bokser-celebryta pochwalił się tym niesamowitym wynikiem w swoich mediach społecznościowych

Marcin Najman zakończył rok 2020 jako jeden z największych bohaterów mediów społecznościowych. Bokser-celebryta na chwilę przed świętami starł się po raz kolejny z Krzysztofem Stanowskim, ale tym razem panowie poszli krok dalej.

Ich walka na słowa rozgorzała na Twitterze, ale mogła się skończyć w realnym świecie. Panowie umówili się na sparing przed stadionem Rakowa Częstochowa. Na miejscu stawił się tylko Najman. Były pięściarz całe zdarzenie nagrał, a jego filmik zrobił w internecie niesamowitą furorę.

Marcin Najman oddał kurtkę na licytację. Jest warta fortunę

O całym zdarzeniu już nie jest tak głośno, ale filmik z tego wydarzenia stał się wielką inspiracją dla internautów, którzy zaczęli robić z niego memy. Często one już nawet nie nawiązują do samego wydarzenia. Symbolem całego zajścia stała się niebieska puchowa kurtka, którą miał wtedy na sobie Najman.

Do tej pory można zauważyć prześmiewcze obrazki, które już nawet nie dotyczą samego Najmana, ale pokazują kadry z jego nagrania. Do tego Decathlon, który ma ją w asortymencie, od razu postanowił całe zajście wykorzystać w swojej kampanii reklamowej. Sam bokser-celebryta postanowił wykorzystać fakt, że jego kurtka zaczęła żyć własnym życiem w mediach społecznościowych.

Piotr Żyła rozbawił Polaków do łez. W komiczny sposób zażartował z kolegi, kibice są zachwyceniPiotr Żyła rozbawił Polaków do łez. W komiczny sposób zażartował z kolegi, kibice są zachwyceniCzytaj dalej

W trakcie niedawnego nagrania Q&A na swoim kanale w serwisie YouTube pokazał się właśnie w swojej słynnej niebieskiej kurtce. Bokser-celebyta wyjawił wtedy, że przekaże ją na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Kurtka, w której siedzę, jak z pewnością wiecie, stała się legendarną kurtką. Postanowiłem to wykorzystać we właściwym celu. Przekazuję ją na licytację, na najbliższy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. [...] Myślę, że zda egzamin i zostanie wylicytowana za naprawdę fajną kwotę i pomoże tym, którzy potrzebują tego najbardziej - powiedział wtedy Najman.

Kurtka Marcina Najmana robi furorę

Zapewne sam nie przypuszczał, że jego licytacja przyniesie tak wielki sukces. W sobotę były pięściarz pochwalił się, że jego kurtka osiągnęła cenę ośmiu tysięcy złotych. Obecnie dobija już do 9 tysięcy złotych.

- Kurtka po kilku godzinach warta już 8000 zł! Brawo ! WOŚP zrobi z tego użytek. - chwalił się bokser na Twitterze.

Najman jest znany ze swoich akcji charytatywnych. Przy okazji organizacji swoich walk zbierał środki na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Tomasza Golloba i Marka Piotrowskiego. Bokser licytował wtedy m.in. miejsce w swoim narożniku w trakcie walki.

Swoją ostatnią walkę w karierze Najman stoczy 13 lutego. Pięściarz sam zorganizuje galę, na której pożegna się z kibicami. Jego ostatnim rywalem będzie Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień.

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News