Marcin Najman
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Listopada 2020

Marcin Najman ocenił urodę liderki Strajku Kobiet. Skandaliczna wypowiedź, wielka kompromitacja boksera (WIDEO)

Marcin Najman tym razem bardzo przesadził. Zawodnik Fame MMA w ostatnich dniach naraził się wielu Polakom swoim stanowiskiem dotyczącym decyzji Trybunału Konstytucyjnego o zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Były bokser zdecydowanie zgodził się z tą decyzją i krytykował strajkujące w całym kraju kobiety. Teraz postanowił ponownie uderzyć w Polki. Sportowiec w niewybrednych słowach powiedział, co myśli o urodzie Marty Lempart uważanej za przywódczynię protestujących kobiet. Najman skompromitował się tymi sowami

Marcin Najman wywołał kolejny skandal. Kilka dni temu zawodnik MMA chciał bronić Jasnej Góry przed rzekomymi atakami protestujących Polaków, choć nikt nie atakował klasztoru tam usytuowanego. Teraz sportowiec poszedł nawet dalej. Obraził przywódczynię Strajku Kobiet w telewizji.

Najlepsza przyjaciółka uderza w Martę Linkiewicz. Ich znajomość skończyła się dla niej terapią w MonarzeNajlepsza przyjaciółka uderza w Martę Linkiewicz. Ich znajomość skończyła się dla niej terapią w MonarzeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje aktor podziwiany przez wielu Polaków
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"


Marcin Najman skompromitował się atakiem na Strajk Kobiet i jego liderkę

Już tylko kilka dni zostało do gali Fame MMA 8, podczas której Marcin Najman ma stoczyć pożegnalny pojedynek. Pochodzący z Częstochowy sportowiec wydaje się być jednak zajęty zupełnie czymś innym, niż przygotowania do ostatniej walki w karierze. Raz po raz wywołuje on zamieszanie w mediach.

Kilka dni temu głośne stały się wypowiedzi Najmana na temat decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrzył prawo aborcyjne. “El Testosteron” poparł tę decyzję i na apel Jarosława Kaczyńskiego ruszył do obrony rzekomo atakowanych kościołów. Problem w tym, że protestujący Polacy nie mieli zamiaru atakować świątyń.

Zmotywowany Najman jednak pilnie pospieszył na Jasną Górę, by własną piersią bronić tamtejszego sanktuarium. Gdy okazało się, że nikt nie chce bezcześcić świętego miejsca, były bokser użył mocy mediów społecznościowych, by powiedzieć, co myśli o sytuacji w Polsce. Zaatakował m.in. dziennikarzy Kanału Sportowego, którzy podczas jednego z programów nie zgadzali się z jego stanowiskiem.

Teraz Marcin Najman postanowił przekroczyć kolejną granicę. Zawodnika Fame MMA dopuścił się w telewizji zachowania, które Polacy uznali za obrzydliwe. Najman obraził Martę Lempart, kobietę uważaną za przywódczynię Strajku Kobiet.

Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje polski mistrz świata i wybitny trenerTragiczne informacje obiegły media. Nie żyje polski mistrz świata i wybitny trenerCzytaj dalej


Najman “ocenia” urodę Marty Lempart, bulwersujące zachowanie sportowca

- Uważam, że największym problemem pani Lempart jest jej nienachalna uroda, która powoduje jakąś wściekłość. Próbuje w to zaangażować kobiety! A prawda jest taka, że nie ma brzydkich kobiet, po prostu trzeba się jak kobieta zachowywać - powiedział podczas występu w TVP Najman.

Wypowiedź kończącego karierę sportowca spotkała się z oburzeniem ze strony Polaków. W słowa te nie mógł także najwyraźniej uwierzyć inny z gości programu TVP, który na wypowiedź Najmana zareagował śmiechem. “El Testosteron” sprawiał jednak wrażenie zadowolonego z siebie.

Nawet prowadzący program zorientował się, że Marcin Najman zdecydowanie przesadził i starał się łagodzić sytuację. Stwierdził, że urodę “każdy ocenia samemu”, jednak nic to nie dało. Wielki niesmak pozostał, a zawodnik MMA skompromitował się dodatkowo, uderzając ponownie w setki tysięcy protestujących Polek.

- 80 procent kobiet, które szły w tych marszach, nie przeczytały orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, przeciwko któremu występowały. Gdyby przeczytały, podejrzewam, że wszystkie pozostałyby w domach - stwierdził Najman, sugerując, że on wie lepiej, co myślą tak naprawdę Polki.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W kraterze na księżycu Saturna znaleziono coś bardzo dziwnego. Niezwykłe odkrycie zadziwiło świat
  2. Pani Aleksandra mieszkała z dzieckiem w barakowozie. Nie mogła uwierzyć w gest, na jaki zdecydowali się jej sąsiedzi
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Tragiczna śmierć znanego polskiego sportowca. Potrąciły go dwa samochody
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News