Marcin Najman
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 15 Listopada 2020

Marcin Najman się wściekł. Zaczął bez opamiętania wyzywać ludzi, dostało się też Bońkowi. "Małe glizdy"

Marcin Najman za kilka dni wejdzie do oktagonu, by podczas gali Fame MMA stoczyć ostatni pojedynek w swojej karierze. Popularny zawodnik, zamiast skupiać się na przygotowaniach do starcia z “Don Kasjo” zajmuje się zupełnie czym innym. “El Testosteron” postanowił wytoczyć wojnę ludziom, którzy mocno skrytykowali piosenkarkę Edytę Górniak za jej słowa na temat pandemii koronawirusa. Najman opublikował specjalny wpis w mediach społecznościowych i uderzył m.in. w Zbigniewa Bońka.

Marcin Najman nim stanie do walki z “Don Kasjo”, postanowił wojować w internecie. Zawodnik Fame MMA kłóci się z wszystkimi, którzy odważyli się skrytykować Edytę Górniak, prywatnie jego przyjaciółkę. Gwiazda spotkała się z krytyką po swojej wypowiedzi na temat koronawirusa. Najman ruszył bliskiej znajomej na ratunek.

Żona Radosława Majdana pręży muskuły. Fani ją wyśmiali, zwrócili uwagę na komiczny szczegół (FOTO)Żona Radosława Majdana pręży muskuły. Fani ją wyśmiali, zwrócili uwagę na komiczny szczegół (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Właśnie podano druzgocącą informację. Nie żyje zasłużony polski piłkarz, jego mecze śledziło wielu Polaków
  2. Nastolatka pobiła rekord Guinnessa. Ma najdłuższe nogi na świecie, aż ciężko uwierzyć w jej wymiary
  3. Jerzy Brzęczek zdradził, kto stanie w bramce reprezentacji Polski. Duże zaskoczenie, wielka zmiana


Marcin Najman znów się skompromitował, atakuje wszystkich

Popularny “El Testosteron” już za kilka dni ma stoczyć ostatni pojedynek w swojej karierze. Podczas gali Fame MMA 8 Marcin Najman zmierzy się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Na razie jednak wszystko wskazuje na to, że 41-latek nie myśli o walce w oktagonie.

Najman po raz kolejny mocno naraził się Polakom za sprawą swojego zachowania, a dokładnie wypowiedzi, jakie zamieszcza w internecie. Tym razem pochodzący z Częstochowy zawodnik postanowił włączyć się do dyskusji na temat pandemii koronawirusa i krytyki, jaka spadła na Edytę Górniak.

Piosenkarka prywatnie jest wielką przyjaciółką Marcina Najmana, dlatego też ten postanowił zostać jej “adwokatem” w mediach społecznościowych. “El Testosteron” opublikował w mediach społecznościowych specjalny wpis, w którym nie zostawia suchej nitki na osobach, które odważyły się skrytykować słowa piosenkarki.

Przypomnijmy, że Edyta Górniak podczas rozmowy ze swoimi fanami na Instagramie stwierdziła, że osoby leżące w szpitalach z powodu COVID-19 to tak naprawdę statyści. Za słowa te na artystkę spadła miażdżąca lawina krytyki. Nawet prezes PZPN Zbigniew Boniek nie mógł przejść obojętnie obok słów Górniak.

- Mogę dać pani Edycie adresy włoskich cmentarzy, gdzie leżą moi znajomi, zmarli z powodu koronawirusa. Jest takie powiedzenie, że ktoś stracił okazję, żeby milczeć w jakiejś sprawie. Pani Górniak niestety ją straciła. Takie słowa nigdy nie powinny paść - powiedział Boniek w rozmowie z WP SportoweFakty.

Piorunujący nokaut na KSW. Walka trwała 12 sekund, zawodnik nie mógł wstać przez kilka minut (WIDEO)Piorunujący nokaut na KSW. Walka trwała 12 sekund, zawodnik nie mógł wstać przez kilka minut (WIDEO)Czytaj dalej


Najman walczy w obronie Edyty Górniak, atakuje Bońka, a Polacy są zażenowani

Między innymi właśnie ta wypowiedź szefa polskiej piłki nie spodobała się Marcinowi Najmanowi. Dlatego też zamieścił w swoich mediach społecznościowych długi wpis, w którym atakuje wszystkich, którzy krytykują piosenkarkę, a także stara się ją przedstawić jako osobę idealną.

- „Siła złego na jednego” Nie pozostanę głuchy na to co dzieje się w przestrzeni medialnej w związku z próbą masowego, bezpardonowego ataku na jedną z najwybitniejszych artystek Polski wszech czasów Edytę Górniak. Czarę goryczy przelał Robert Patoleta, który widząc, że może się również podłączy, postanowił odgryź się wokalistce za to, że ta wiele lat temu obnażyła jego fałszywość na wizji. - rozpoczął swój wpis Najman. Tych, których opinia mu się nie spodobała nazwał "małymi glizdami".

W dalszej części wpisu starał się obalić argumenty krytykantów, a także przedstawić Edytę Górniak, jako osobę niemalże świętą i nieomylną. Zabieg ten nie spodobał się internautom, którzy już po raz kolejny dali znać, co myślą o poglądach zawodnika MMA. Pojawiło się mnóstwo komentarzy rozgoryczonych Polaków.

Internauci nie zostawili suchej nitki na Marcinie Najmanie i jego próbie obrony Edyty Górniak przed krytyką. Sugerowali mu, że powinien zająć się wyłącznie sportem. Ich zdaniem głoszenie haseł o tym, że koronawirus tak naprawdę nie istnieje, gdy codziennie umierają na świecie setki tysięcy ludzi, jest po prostu skandaliczne. Samą próbę “wybielenia” piosenkarki uznali natomiast za żałosną.

Marcin Najman

Marcin Najman

Źródło: Twitter, Facebook, WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy chcą panować nad pogodą. Aż ciężko uwierzyć czego dokonali, ogromna rewolucja
  2. Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jana Tomaszewskiego, złapaliśmy się za głowy. To wielka gwiazda telewizji
  4. Anna Lewandowska dodała wymowne zdjęcie. Fani oszaleli, rodzina się powiększyła? (FOTO)
  5. Łukasz Fabiański nie mógł dłużej milczeć. Zabrał głos ws. sytuacji w Polsce, ważne słowa polskiego bramkarza
  6. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach
  7. Policja ścigała ciągnik napakowany ludźmi. Nie do wiary, kim był jeden z nich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News