Marcin Najman Don Kasjo
screen - youtube.com/ W ringu z Najmanem
Autor Łukasz Kowalski - 21 Listopada 2020

Marcin Najman domaga się gigantycznego odszkodowania. "Te pieniądze zasądzą mi na 100 procent"

Marcin Najman już w sobotni wieczór stoczy prawdopodobnie swój ostatni pojedynek w karierze. Na gali Fame MMA 8 były bokser zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Podczas walki panowie będą mieli okazję wyjaśnić sobie kilka kwestii. Ich pojedynek wyszedł już daleko poza ring MMA. Najman za słowa Życińskiego pod swoim adresem pozwał rywala do sądu. Uważa, że pieniądze wygra "na 100%".

Marcin Najman w sobotę podczas gali Fame MMA 8 stanie do swojej prawdopodobnie ostatniej walki w karierze. Rywalem częstochowskiego zawodnika będzie Kasjusz"Don Kasjo" Życiński. Kibice federacji ostrzą sobie zęby na ten pojedynek już od dłuższego czasu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Piękna wnuczka Szapołowskiej dorównuje urodą swojej babci. Właśnie trafiły na okładkę popularnego magazynu
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
Ile zarabia Kamil Stoch? Duże zaskoczenie, w porównaniu do innych gwiazd sportu to groszeIle zarabia Kamil Stoch? Duże zaskoczenie, w porównaniu do innych gwiazd sportu to groszeCzytaj dalej

Marcin Najman idzie do sądu

Panowie w kolejnych wywiadach nie ukrywają swojej wzajemnej niechęci. Ostatnio "Don Kasjo" podgrzał atmosferę przed walką, sugerując, że były bokser po gali Fame MMA 5 miał romans z Moniką "Esmeraldą" Godlewską.

Najman po tych słowach zdecydował się podjąć zdecydowane działania. Były bokser zapowiedział, że nie zostawi tak tej sprawy i pozwie do sądu swojego najbliższego rywala. Najman będzie domagał się od Życińskiego ogromnych pieniędzy.

- To jest, k***a, podłość... Uderzył w moją rodzinę. Prawnicy już piszą pozew, złożę go najprawdopodobniej w tygodniu po walce. Jeszcze nie wiem na jaką kwotę dokładnie, prawdopodobnie ok. 50-100 tysięcy zł - powiedział Najman w rozmowie z "Super Expressem".

Do tego były polski pięściarz przekonuje, że ma dowody na to, że sytuacja opisana przez Życińskiego nie miała miejsca. - Byłem tam przecież ze swoją żoną - mówi. Partnerka towarzyszyła mu m.in.: w trakcie wywiadów po walce.

Co dalej z Jerzym Brzęczkiem w kadrze? Zbigniew Boniek ogłosił decyzję ws. selekcjoneraCo dalej z Jerzym Brzęczkiem w kadrze? Zbigniew Boniek ogłosił decyzję ws. selekcjoneraCzytaj dalej

Najman pewny wygranej w sądzie

Były pięściarz jest pewny, że wygra z "Don Kasjo" zarówno na ringu, jak i w sądzie. - Ta świnia twierdzi, że w noc po gali działy się niestworzone historie między mną a Moniką. Wyrządza krzywdę mnie, mojej rodzinie i samej Monice. Zapłaci za to - grzmiał Najman.

- Złożymy pozew, który będzie opiewał na sporą kwotę. Myślimy nawet o 100 tysiącach zł. Jestem przekonany, że te pieniądze zostaną mi zasądzone na 100% - powiedział Najman "Super Expressowi".

Swoje działania w tej sprawie zapowiedziała również Godlewska. Na swoim Instagramie napisała, że idzie do sądu po słowach Życińskiego. Potwierdziła to później w rozmowie z "Super Expressem".

- Nie skomentuję tego nawet. Bardzo lubię i cenię sobie Marcina. A tym obrzydliwym pajacem zajmie się nasz prawnik - napisała na Instagramie. - Tak zamierzam złożyć pozew przeciwko Życińskiemu. W tym tygodniu - przekazała w rozmowie z "Super Expressem". Nie ujawniła jednak wysokości pozwu.

Najman wyjawił, na co przeznaczy wygrane pieniądze. Bokser zapowiedział, że środki przekaże na pomoc w rehabilitacji Tomasza Golloba i Marka Piotrowskiego. To nie pierwszy raz, kiedy częstochowianin wspiera tych dwóch sportowców.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Naukowcy aż zamarli, gdy zobaczyli eksplozję meteoru. Nagranie uchwycił statek badawczy
  2. Lidl zaskakuje na Black Friday. Sprzęt niezbędny w każdym domu do 80 proc. taniej, żal nie skorzystać
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News