Marcin Najman
TRICOLORS/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 22 Listopada 2020

Marcin Najman ustawił walkę? Bukmacher zabiera głos, jest oficjalne stanowisko

Marcin Najman w szokujący sposób zakończył walkę z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Bokser został zdyskwalifikowany przez sędziego za nieprzestrzeganie reguł pojedynku. W mediach społecznościowych pojawiły się przypuszczenia, że Najman zrobił to celowo i sprzedał walkę. Głos w tej sprawie zabrali przedstawiciele jednego z polskich bukmacherów.

Pojedynek miał odbywać się na zasadach boksu, ale zawodnik z Częstochowy zaczął kopać i obalać swojego rywala. Ostatecznie sędzia zdyskwalifikował Najmana i przyznał zwycięstwo jego rywalowi. Po zakończeniu pojedynku w klatce rozpętało się istne piekło. Do oktagonu wpadli członkowie ekip obu zawodników i wywiązała się szamotanina.

Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeWiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Nagranie z windy mrozi krew w żyłach. Szpital nie chciał przyjąć kobiety, jak tylko weszła do środka, zaczęło się najgorsze
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą

Marcin Najman zrobił to celowo? Oświadczenie bukmachera

Jak się okazało zaraz po walce, polski bukmacher Betclic oferował zakład, w którym można było postawić, czy Marcin Najman kopnie swojego rywala. Za postawioną na kopnięcie "El Testosterona" złotówkę można było wygrać ponad cztery. Szczęśliwcy, którzy obstawili to zdarzenie zarobili łatwe pieniądze.

Czy w ich gronie był Marcin Najman? Wątpliwości miał jeden z włodarzy Fame MMA Krzysztof Rozpara. - Mamy bardzo poważne podejrzenia, że to było zaplanowane wcześniej działanie. Dociera do mnie coraz więcej informacji i te informacje są bardzo, bardzo niepokojące - powiedział o Najman - "Don Kasjo" Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli Fame MMA w rozmowie z kanałem MMA-bądź na bieżąco.

Sytuację wyjaśnił sam bukmacher. W mediach społecznościowych Betclic'a ukazało się oficjalne stanowisko firmy. - Część z Was dopytuje o zakład na to, że Marcin Najman wyprowadzi przynajmniej 1 kopnięcie. Oficjalnie zatem informujemy, że na to zdarzenie przyjęliśmy 268 zakładów o łącznej stawce 2533 zł - czytamy.

Trener Trener "pomścił" Marcina Najmana. Rywal boksera musiał pojechać na SOR, karygodne zachowanie (WIDEO)Czytaj dalej

Najman niewinny, ale kara i tak go spotka

Wszystko wskazuje więc na to, że Marcin Najman nie obstawił tego zdarzenia, żeby następnie kopnąć rywala i zgarnąć pieniądze. Trudno spodziewać się, by zawodnik ryzykował dla tak niewielkiej kwoty. Chociaż nie ustawił walki, konsekwencje za złamanie reguł pojedynku mają być dla niego dotkliwe.

- Tak, jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w Fame MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego, jak i trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje - czytamy w mediach społecznościowych włodarzy Fame MMA.

Problemy po walce może mieć również trener Marcina Najmana Damian Herczyk. Podczas awantury w oktagonie szkoleniowiec założył dźwignię na nogę Don Kasjo i spowodował jego uraz. Herczyk twierdzi, że to wina Kasjusza, który "zaczął się szarpać" i sam zrobił sobie krzywdę.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekli
  2. Roczny chłopiec wymagał przeszczepu nerki, rodzice tracili nadzieję. Za gest pielęgniarki będą wdzięczni do końca życia
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News