Marcin Najman Don Kasjo
screen - youtube.com/ W ringu z Najmanem
Autor Łukasz Kowalski - 22 Listopada 2020

Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy

Marcin Najman w kompromitującym stylu zakończył swoją karierę w sportach walki. Bokser-celebryta podczas sobotniej gali Fame MMA 8 został zdyskwalifikowany w trakcie walki z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Najman zapomniał o zasadach, na jakie się umawiał z rywalem i zaczął stosować niedozwolone chwyty. Po walce wybuchła prawdziwa burza w internecie. Głos postanowił zabrać także były bokser, który tłumaczy swoje zachowanie. Zdumiewające słowa boksera.

Marcin Najman w oparach skandalu zakończył swoją sportową karierę. Bokser-celebryta już kilka tygodni temu poinformował, że pojedynek z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim będzie jego ostatnim w karierze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  2. Urodziła dziecko z gwałtu, zwróciła się z prośbą do Kai Godek. Dostała skandaliczną odpowiedź
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
Z ostatniej chwili. Adam Małysz pozbawiony rekordu. Trudno uwierzyć, zajęło to dziesięć latZ ostatniej chwili. Adam Małysz pozbawiony rekordu. Trudno uwierzyć, zajęło to dziesięć latCzytaj dalej

Marcin Najman tłumaczy się po walce

Sobotnia walka zakończyła się w oparach skandalu. Sędzia musiał przerwać pojedynek już w pierwszej rundzie. Najman najwyraźniej zapomniał, że walczy z "Don Kasjo" w formule bokserskiej i zaczął stosować chwyty znane z MMA i K1.

Częstochowianin najpierw obalił rywala i zaczął go okładać, po czym sędzia musiał przerwać pojedynek. Po wznowieniu Najman zaczął kopać Życińskiego i sędzia musiał boksera zdyskwalifikować.

Rywale jeszcze rzucili się na siebie i interweniować musiała ochrona. W całym zamieszaniu w oktagonie do skandalicznego zachowania dopuścił się trener Częstochowianina Damian Herczyk. Szkoleniowiec boksera rzucił się na "Don Kasjo" i zaczął go ciągnąć za nogę. Po walce Życiński zapowiedział, że zrobił prześwietlenie na oddziale SOR.

- Chciał wytargać tę nogę i sam, można powiedzieć, ją sobie k***a wykręcił - tłumaczył swoje zachowanie Herczyk. Wydarzenia z oktagonu postanowił także skomentować sam Najman. Swoją wersję wydarzeń opisał w mediach społecznościowych.

- Gdy walczy się ze Świnią, która próbuje ci rozbić rodzinę i która jako jedyna nie chce walczyć w mma, pomimo iż walczy w Fame Mma. To może się człowiek zagotować - skomentował swoją dyskwalifikację Najman.

Zbigniew Boniek pilnie ogłosił swoją decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekliZbigniew Boniek pilnie ogłosił swoją decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekliCzytaj dalej

Najmana czekają poważne konsekwencje

Swoje działanie wobec boksera-celebryty zapowiedziały władze Fame MMA. Zdaniem mediów Najmana spotka kara finansowa, która ma przekroczyć jego gażę za walkę. Do tego już nigdy ma nie wystąpić w tej organizacji.

- Tak jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w FAME MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego jak i jego trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Niedługo wydamy stosowne oświadczenie. Przepraszamy Was i przepraszamy Kasjusza, za to co się przed chwilą wydarzyło w klatce - napisali włodarze Fame MMA w oświadczeniu.

Do tego media coraz częściej przekazują teorię, że wydarzenia z pojedynku Najmana z "Don Kasjo" mogły być ustalone przed walką. Federacja zapowiedziała już, że będzie sprawdzać, czy te doniesienia są prawdziwe.

- Mamy bardzo poważne podejrzenia, że to było zaplanowane wcześniej działanie. Dociera do mnie coraz więcej informacji i te informacje są bardzo, bardzo niepokojące - powiedział zaraz po walce Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli Fame MMA w rozmowie z kanałem MMA-bądź na bieżąco.

Marcin Najman Kasjo

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Rozebrał najdroższego iPhone'a na części pierwsze. Jeden szczegół robi piorunujące wrażenie
  2. Emeryt z cygarem w ustach uratował szczeniaka z paszczy aligatora. Wideo ze zdarzenia podbija internet
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
  4. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  5. Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje
  6. Tragiczny wypadek pod Janowem. Młoda matka roztrzaskała auto na drzewie. Nie żyje 2-letnie dziecko
  7. Podczas zakupów wykorzystywała niską cenę buraków. Studentka z Wrocławia została już zatrzymana

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News