Marcin Najman
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Listopada 2020

Marcin Najman idzie na wojnę z Fame MMA. Szykuje się wielka batalia w sądzie

Marcin Najman zareagował na oficjalne oświadczenie Fame MMA, które pojawiło się w poniedziałek. Organizacja nałożyła na 41-latka karę finansową, a także  dożywotnio zdyskwalifikowała go z udziału w walkach przez siebie organizowanych. Bokser-celebryta nie zamierza jednak puścić tego płazem i zapowiada walkę z Fame MMA w sądzie.

Marcin Najman zabrał głos w związku z oświadczeniem federacji Fame MMA. Kontrowersyjny sportowiec nie zgadza się z obwinianiem go o skandal podczas ostatniej gali i zamierza dochodzić swoich praw w sądzie. W mediach społecznościowych Najman zamieścił wpis ze stanowczą deklaracją.

Grzegorz Lato bez ogródek o selekcjonerze reprezentacji. Grzegorz Lato bez ogródek o selekcjonerze reprezentacji. "To pajac"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Joanna Krupa pokazała ciało po ciąży, pozuje w samej bieliźnie. „Mamuśkowe krągłości”
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli


Marcin Najman zapowiada walkę z Fame MMA i idzie do sądu

Nie milkną echa skandalu, jaki wybuchł podczas sobotniej gali Fame MMA 8. W walce Marcina Najmana z “Don Kasjo” doszło do wielkiej awantury. Najman został zdyskwalifikowany za niesportowe zachowanie.

Na ten pojedynek od dawna czekali kibice sportów walki w Polsce. Na linii Najman - “Don Kasjo” iskrzyło od dawana. W sobotę wreszcie panowie mieli wyjaśnić sobie wszelkie nieporozumienia za pomocą pięści.

Walka miała odbyć się na zasadach boksu, ale w małych rękawicach. Już po zaledwie 25 sekundach okazało się, że starcie nie będzie się toczyć wedle jakichkolwiek reguł. Marcin Najman złamał przepisy i powalił Kasjusza Życińskiego.

Sędzia przerwał walkę i ukarał Najman odjęciem punktu. Po wznowieniu pojedynku 41-latek kolejny raz przewinił, tym razem kopnął rywala. Sędzia natychmiast zdyskwalifikował kończącego karierę boksera-celebrytę.

W oktagonie rozpętała się prawdziwa burza. Interweniować musiała ochrona. W zamieszaniu skandalicznego zachowania dopuścił się trener Marcina Najmana Damian Herczyk. Mężczyzna chwycił leżącego na macie “Don Kasjo” za nogę i uszkodził ją.

W związku ze skandalicznym zachowaniem Najmana i jego trenera Fame MMA w poniedziałek wydała oficjalne oświadczenie. Władze federacji poinformowały, że “El Testosteron” i Damian Herczyk otrzymują dożywotni zakaz uczestnictwa w galach Fame MMA. Ponadto Najman został ukarany finansowo, a w sprawie Herczyka zostanie złożone zawiadomienie do prokuratury.

Grzegorz Lato bez ogródek o selekcjonerze reprezentacji. Grzegorz Lato bez ogródek o selekcjonerze reprezentacji. "To pajac"Czytaj dalej


Najman odpowiada na zarzuty

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź ze strony Marcina Najmana na oświadczenie wydane przez Fame MMA. Kontrowersyjny zawodnik opublikował wpis w mediach społecznościowych, w których odniósł się do całego zamieszania. Jak można było się spodziewać, nie poczuwa się do winy i zamierza wytoczyć proces zarówno Fame MMA, jak i Kasjuszowi Życińskiemu.

- No to w kilku zdaniach podsumowania. Nie wiem o jakie rozwiązanie umowy chodzi, skoro skończyła się ona w dniu walki. Co do niewypłaconego wynagrodzenia zajmą się tym moi prawnicy. Oskarżenie Damiana Herczyka w sytuacji, gdzie to Życiński rozpętał awanturę po zakończeniu walki jest co najmniej nietrafione. Pozew przeciwko Życińskiemu za pomówienia będzie złożony w najbliższych dniach - napisał 41-latek.

Najman oskarża “Don Kasjo” o pomówienie. Życiński miał sugerować w wywiadzie, że jego sobotni rywal miał romans z Moniką Godlewską. Jak sam później tłumaczył “Don Kasjo”, to była tylko “szpilka” wbita w przeciwnika, a ten odebrał sprawę zbyt poważnie.

Źródło: Twitter

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Nie mogli uwierzyć w tajemnicze znalezisko na środku pustyni. Olbrzymi metalowy monolit dziełem kosmitów?
  2. Pamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen Cooper
  3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
  5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
  6. Siedlce. Potrącenie pieszego na pasach - Kto winien?
  7. Zakon był w przeszłości odpowiedzialny za wylesianie w Lubuskiem. Nie co wiary, kiedy się zaczęło

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News