Fame MMA
Youtube Fame MMA
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Listopada 2020

Marcin Najman jednak nie kończy kariery. Dostał dwie propozycje już kilka minut po walce w Fame MMA

Fame MMA po skandalicznym zachowaniu Marcina Najmana podczas walki z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim nałożyła na niego karę finansową i zdyskwalifikowała dożywotnio z jakiegokolwiek udziału w galach przez siebie organizowanych. Bokser-celebryta nie narzeka jednak na tę decyzję. W mediach społecznościowych zdradził, że zamierza walczyć w innej znanej federacji.

Fame MMA ukarała Marcina Najmana za skandaliczne zachowanie podczas sobotniej walki z “Don Kasjo”. “El Testosteron” zupełnie nie przejął się decyzją właścicieli organizacji. We wtorek ogłosił, że zamierza pojawić się w oktagonie w trakcie gali innej federacji MMA.

Marcin Najman idzie na wojnę z Fame MMA. Szykuje się wielka batalia w sądzieMarcin Najman idzie na wojnę z Fame MMA. Szykuje się wielka batalia w sądzieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Pilne oświadczenie TVN. Finalista Top Model usunięty z programu. Był skazany za przestępstwo seksualne
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli


Fame MMA. Najman kpi z federacji i planuje kolejną walkę

Choć mijają kolejne dni od gali Fame MMA 8 i skandalu, jaki wybuchł w trakcie pojedynku Marcina Najmana z “Don Kasjo”, skompromitowany zawodnik nie pozwala, by było o nim cicho w mediach. “El Testosteron” właśnie przekazał informację, która zaskoczyła wszystkich.

W poniedziałek Najman odniósł się do oświadczenia organizacji Fame MMA, która nałożyła na niego karę finansową i dożywotnio zdyskwalifikowała ze swoich imprez. 41-latek nie czuł się winny i zapowiedział, że jego prawnicy zajmą się sprawą. W krótkim wideo zdradził także, że już otrzymał dwie propozycje startów pod szyldem innych organizacji MMA.

Polacy obserwujący poczynania Marcina Najmana w mediach społecznościowych nie uwierzyli w te rewelacje. Internauci wskazywali, że “El Testosteron” miał przecież zakończyć karierę. Bokser-celebryta potwierdził, że nie myśli na razie o zmianie decyzji.

Najwyraźniej jednak bohater skandalu z sobotniej gali Fame MMA postanowił zmienić zdanie. We wtorek opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym przyznał, że zamierza skorzystać z oferty i ponownie wejdzie do oktagonu. Najman uderzył także w Fame MMA.

Robert Lewandowski nominowany do prestiżowej nagrody. Robert Lewandowski nominowany do prestiżowej nagrody. "To coś wyjątkowego"Czytaj dalej


“El Testosteron” będzie kontynuował karierę

- Zawiesić to oni mogą mi co najwyżej pranie w suszarni. Mój kontrakt po walce wygasł. Natomiast to że nie będę już musiał na co dzień oglądać patologii i szamba jaki prezentował mój rywal to akurat spora ulga. Ostatecznie przyjmę ofertę jedną z dwóch jakie dostałem kilka minut po walce z prawdziwych federacji mma - napisał kontrowersyjny zawodnik (pisownia oryginalna - przyp.red.).

Marcin Najman nie zdradził na razie, jakie federacje złożyły mu oferty. We wcześniejszym nagraniu zaznaczał, że chodzi o dwie największe organizacje MMA w Polsce. Kibice wątpili jednak, że może mieć na myśli choćby KSW.

Być może sam zainteresowany postanowi wkrótce uchylić rąbka tajemnicy. Pozostaje nam czekać na kolejną walkę z udziałem “El Testosterona”. Jak widać mimo skandalu, jakim zakończyła się jego ostatnia walka, sportowiec nie zamierza rezygnować z kolejnych startów.

Źródło: Facebook

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. ZUS może mieć olbrzymi problem. Internetowa platforma korzysta z technologii, która za miesiąc przestanie działać
  2. Handel w niedzielę zostanie przywrócony? Rząd bierze pod uwagę dwa warianty
  3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
  5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
  6. Siedlce. Potrącenie pieszego na pasach - Kto winien?
  7. Ogromna rodzinna tragedia. 65-latka nie miała żadnych szans, została wciągnięta przez rozrzutnik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News