Fame MMA 6 Marcin Najman
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 29 Marca 2020

Marcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznie

Marcin Najman postanowił zabrać głos po zakończeniu swojej walki na Fame MMA. Polski zawodnik mierzył się z Piotrem Piechowiakiem w długo zapowiadanej walce, która została ogłoszona jeszcze w zeszłym roku.

Marcin Najman zgodnie z obietnicą wziął udział w gali Fame MMA 6. Wiele osób zastanawiało się, czy słynny "El Testosteron" pojawi się w oktagonie, by przyjąć wyzwanie rzucone na poprzedniej gali przez Piotra "Bestię" Piechowiaka, lecz ostatecznie postanowił on udowodnić, że wciąż stać go na sprawienie niespodzianki i pokonanie rywala w walce.

Planu nie udało się zrealizować. Marcin Najman nie zdołał wytrzymać całej walki i poległ już po pierwszej rundzie, choć wiele osób twierdziło, że jego pojedynek z Piechowiakiem będzie bardzo wyrównany. Po zakończeniu starcia zawodnik złapał za mikrofon i ogłosił informację, która zainteresuje bardzo wielu fanów MMA z całej Polski, nie tylko sympatyków federacji celebrytów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy


Marta Linkiewicz była prawdziwą gwiazdą wieczoru. Jej walka dostarczyła wielkich emocjiMarta Linkiewicz była prawdziwą gwiazdą wieczoru. Jej walka dostarczyła wielkich emocjiCzytaj dalej

Marcin Najman ogłosił ważny komunikat

Po zakończeniu każdej z walk uczestnicy mogli wypowiedzieć się dla internautów, którzy śledzili wydarzenie poprzez transmisję internetową. Marcin Najman skorzystał z tej możliwości, by ogłosić bardzo ważny komunikat, który z pewnością zainteresuje wszystkich tych, którzy śledzili jego dotychczasowe dokonania w federacji Fame MMA.

Marcin Najman ogłosił, że była to jego ostatnia walka w karierze. Na jego słowa internauci zareagowali sporym zdziwieniem, choć niektórzy dodawali, że być może przyszedł już na to czas, skoro nie był on już w stanie wytrzymywać trudów całej walki. Wielu fanów uspokoiły jednak słowa, które padły już po kilkunastu sekundach.

Gwiazda telewizji udusiła rywala i wyzwała Marcina Najmana do walki. Gwiazda telewizji udusiła rywala i wyzwała Marcina Najmana do walki. "Jego też tak załatwię"Czytaj dalej

Marcin Najman stoczy kolejną walkę

Po chwili "El Testosteron" dodał, że być może da się namówić na kolejną walkę, lecz dojdzie do tego jedynie w wypadku otrzymania kolejnej propozycji ze strony władz Fame MMA. W trakcie wczorajszej gali wyzwanie rzucił mu Don Kasjo, co może oznaczać, że obejrzymy Marcina Najmana w akcji po raz ostatni. To właśnie byłaby jego pożegnalna walka w oktagonie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News