Marcin Różal Różalski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Kwietnia 2020

Marcin Różalski będzie walczyć na Fame MMA? Poznaliśmy szczegóły, będzie ciekawie

Marcin Różal Różalski zakończył już sportową karierę, jednak wciąż pozostaje głośnym nazwiskiem w środowisku sportów walki w naszym kraju. Jak się okazuje, były mistrz świata w formule K-1 otrzymał propozycję dołączenia do zyskującej popularność federacji Fame MMA.

Marcin Różal Różalski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci wśród polskich zawodników MMA. Nic więc dziwnego, że pojawiły się głosy, jakoby miał on dołączyć do organizacji Fame MMA, która ma w Polsce coraz więcej kibiców. Znamy zdanie na ten temat samego zainteresowanego.

Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenieMarcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Trzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitala
  2. Rząd stopniowo będzie odmrażał gospodarkę. Wiemy, jakie restrykcje będą znoszone


Marcin Różal Różalski otrzymał propozycję dołączenia do Fame MMA

Fame MMA mimo krytyki ze strony wielu ekspertów i kibiców, zyskuje coraz większą popularność. Właściciele organizacji zamierzają stale się rozwijać i zapewniać swoim widzom coraz większe emocje. Jednym ze sposobów na to ma być włączenie do udziału w walkach pod szyldem organizacji kolejnych głośnych nazwisk.

Mówi się, że federacja w kolejnych miesiącach ma zapraszać do współpracy zawodników związanych ze sportami walki o uznanych nazwiskach. Ciekawą informacją podzielił się szef grupy promotorskiej Shocker MMA Artur Ostaszewski. Będąc gościem programu “W narożniku” zdradził, że ofertę dołączenia do federacji Fame MMA otrzymał między innymi Marcin Różalski.

Znany na całym świecie sportowiec zatrzymany przez policję na polskiej granicy. Popełnił straszne przestępstwoZnany na całym świecie sportowiec zatrzymany przez policję na polskiej granicy. Popełnił straszne przestępstwoCzytaj dalej

Kontrowersyjna organizacja chce przyciągnąć kibiców zatrudniając uznanych fighterów

- Myślę, że nie można się zamykać. Fame wcale nie musi oznaczać walki z celebrytą, to może być poważny zawodnik. Marcin Różalski także otrzymał od nich propozycję i jego rywal był mocny. Fame nie zamierza zostawać tylko z youtuberami. Ja uważam tak. Jeżeli oni chcą to robić, ludzie chcą to oglądać i każdemu się to opłaca, nie ma żadnego problemu - zdradził Ostaszewski.

Popularny “Różal” sam jakiś czas temu ustosunkował się do ewentualnej propozycji współpracy z federacją słynącą z organizacji kontrowersyjnych widowisk. Stanowczo nie odmówił, ale stawia też swoje warunki.

- Jeżeli Fame MMA będzie galą w pełni sportową, do czego dąży i nie będzie na niej żadnych freaków, to z chęcią na niej zawalczę. A jeśli daliby mega nazwisko jako przeciwnika, to byłoby wspaniale - powiedział Różalski w wywiadzie dla portalu sportywalki.org.

Źródło: "W narożniku" MMA Rocks

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
  2. Zima nie powiedziała ostatniego słowa. IMGW ostrzega, temperatura znacznie się obniży
  3. Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenie
  4. Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)
  5. Robert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyć
  6. Od środy maseczki kupisz w popularnej sieciówce. Zapłacisz 1,62 zł za jedną

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News