Mario Balotelli rozwiązał umowę
Flickr
Autor Piotr Bernaciak - 10 Lipca 2019

Mario Balotelli bez kontraktu. Chętnych na zatrudnienie... brak

Mario Balotelli zakończył swoją przygodę z grą w Olympique Marsylia. Klub z Francji nie przedłużył kontraktu z włoskim napastnikiem. Póki co brakuje zainteresowanych podpisaniem nowej umowy.

Mario Balotelli w poprzednim sezonie występował w barwach Olympique Marsylia. Wieloletni snajper reprezentacji Włoch nie potrafił jednak nawiązać do formy, którą prezentował jeszcze choćby za czasów gry w Manchesterze City. Z tego powodu dowiedzieliśmy się, że francuski klub nie ma zamiaru podpisywać z nim nowej umowy. Balotelli od 1 lipca pozostaje więc wolnym zawodnikiem.

Wydawałoby się, że na zatrudnienie tak znanego zawodnika zdecyduje się klub z pięciu najlepszych lig Europy, jednak na ten moment wiemy, że żadna z drużyn nie jest zainteresowana podpisaniem kontraktu. Przeszkodą mają być nie tylko bardzo wysokie wymagania finansowe napastnika, ale również jego problematyczny charakter, który w przeszłości powodował już mnóstwo problemów.

Król strzelców Copa America zmieni klubKról strzelców Copa America zmieni klubCzytaj dalej

Jedyne plotki wiążące Balotellego z klubem z czołowej ligi dotyczą West Hamu, który ma spory problem z napastnikami. Włoch udowodnił już, że potrafi radzić sobie na angielskich boiskach w barwach Manchesteru City. Plany Młotów na zakontraktowanie nowego snajpera nie zostały wprowadzone w życie z różnych powodów, co sprawia, że istnieje możliwość zatrudnienia byłego zawodnika Olympique Marsylia.

Póki co trudno jest oszacować szanse na zatrudnienie Balotellego w którymkolwiek z klubów, jednocześnie bardzo trudno jest uwierzyć w to, że żaden zespół nie da szansy napatnikowi, o którego talencie w pewnej chwili mówiło się bardzo głośno.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News