Mariusz Pudzianowski
screen youtube.com/Mariusz Pudzianowski
Autor Łukasz Kowalski - 1 Listopada 2020

Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)

Mariusz Pudzianowski miał bardzo pracowitych ostatnich kilka dni. Były storngman, oprócz prowadzenia kariery zawodnika MMA odnajduje się jako biznesmen. Polski wojownik ostatnio skarżył się na wandali, którzy zniszczyli naczepy w jego ciężarówkach. Teraz stanął z piłą łańcuchowa i zapowiedział, że będzie ucinał "łapy". Na szczęście wszystko z przymrużeniem oka.

Mariusz Pudzianowski w ostatnich dniach miał bardzo dużo pracy. Zawodnik MMA oprócz prowadzenia swojej kariery sportowca jest biznesmenem. Były najsilniejszy człowiek na świecie prowadzi firmę transportową.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  2. Będą dzwonić od 9:00 do 20:30. Telefon trzeba odebrać, wiemy o co chodzi, bardzo ważne
  3. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
Jakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgodzićJakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgodzićCzytaj dalej

Mariusz Pudzianowski z piłą łańcuchową straszy wandali

Kilka dni temu Mariusz Pudzianowski podzielił się z fanami kilkoma szczegółami ze swojego biznesu. Jak się okazało, nie zawsze jest kolorowo. Polak na nagraniu, które zamieścił na Instagramie, nie krył oburzenia zachowaniem wandali.

Zawodnik MMA wyjawił, że wandale zniszczyli naczepy ciężarówek, które wróciły z trasy. Pudzianowski powiedział, że bierze się za naprawę, ale jednocześnie zagroził wandalom, którzy zniszczyli jego własność.

- [...] Trzeba troszeczkę popracować, dzisiaj dzień serwisowy. Widzę, że trzy Pudziany zielone zjechały na weekend, chłopaki parę dni wolnego mają. A my z chłopakami z serwisu musimy popracować w inny sposób, poprzeglądać naczepy, pokleić łaty, bo oczywiście jak się jeździ, to każdego łapy swędzą - wyznał Mariusz Pudzianowski.

- Szkoda, że mnie tam czasami nie ma, bo bym im te łapy poprzetrącał za te nożyki i robienie oczek na naczepach. Nowe naczepy i oczka porobione. Tylko wyjść, przyczaić się w nocy i łapy przetrącić im wszystkim - stwierdził "Pudzian", który nie krył oburzenia.

Gdy dowiedzieliśmy się, kim był dziadek Agnieszki Radwańskiej, oniemieliśmy. Chodzi o legendę polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kim był dziadek Agnieszki Radwańskiej, oniemieliśmy. Chodzi o legendę polskiego sportuCzytaj dalej

Przerażające wcielenie Pudzianowskiego

Teraz Mariusz Pudzianowski postanowił zrealizować swoje groźby, ale zrobił to z przymrużeniem oka. Były najsilniejszy człowiek świata pokazał zdjęcia z sesji zrobionej z okazji Halloween. Kilka osób mogło się przestraszyć takiego wcielenia "Pudziana".

Na zdjęciach fani mogli zobaczyć Pudzianowskiego w fartuchu, pirackiej opasce na oko i czerwonych rękawicach, który trzymał piłę łańcuchową. Zdjęcie opatrzył słynnym halloweenowym hasłem "Cukierek albo psikus".

Drugie zdjęcie Pudzianowskiego zachwyciło fanów. Wszystko za sprawą podpisu. Zawodnik MMA nawiązał w nim do incydentu z wandalami i swojego monologu. "Pudzian" po raz kolejny w ostatnim czasie pokazał, jak wielki ma dystans do siebie.

- Czekam na tych, co mi chcą dziurę w plandekach zrobić!!! Utnę łapy przy d**** tą piłą - napisał na zdjęciu, dodając na końcu kilka płaczących ze śmiechu emotikonek. - Trochę dystansu trzeba mieć do siebie, a co mi tam! Zgadzacie się?????? - pytał Pudzianowski pod zdjęciem.

"Pudzian" wziął udział w halloweenowej sesji zdjęciowej na zaproszenie KSW. W czerwcu Pudzianowski ogłosił, że wróci jeszcze do oktagonu. Jego najbliższa walka zaplanowana jest na grudzień. Jeszcze nie wiadomo kto będzie rywalem Polaka.

Mariusz Pudzianowski Halloween

Mariusz Pudzianowski Halloween

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna rewolucja w Poczcie Polskiej. Zmiany dotrą do wielu miast. Koniec z długimi kolejkami?
  2. Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona Johna
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  4. Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportu
  5. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
  6. Senior wyprzedzał na zakręcie. Został zmiażdżony przez dwie ciężarówki. Przerażający wypadek - Wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News