Mariusz Pudzianowski
Facebook Mariusz Pudzianowski
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Maja 2020

Mariusz Pudzianowski tłumaczy jak wyleczyć się z COVID-19. Wystarczą 4 kroki

Mariusz Pudzianowski na swoim profilu w jednym z serwisów społecznościowych zwrócił się do kibiców, by pomóc im przetrwać trudny czas pandemii. Popularny zawodnik mieszanych sztuk walki podzielił się swoim sposobem na pokonanie koronawirusa.

Mariusz Pudzianowski jest jednym z najbardziej lubianych polskich sportowców. Jego wpisy w social mediach śledzą setki tysięcy fanów. “Pudzian” postanowił wspomóc swoich oddanych sympatyków i pokazał im, jak należy radzić sobie z koronawirusem.

Wielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszegoWielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszegoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
  2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu


Mariusz Pudzianowski dba o dobry humor Polaków

Były wielokrotny mistrz świata zawodów strongman, doszedł już od siebie po niedawno przebytym urazie i w zaciszu swojego domu dba o utrzymanie formy podczas panującego wciąż zagrożenia epidemicznego.”Pudzian” komunikuje się ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych.

Słynący z poczucia humoru zawodnik w czasie izolacji chciał już między innymi kandydować na prezydenta, co jego sympatycy przyjęli z entuzjazmem. Posty opublikowane wraz ze zdjęciami prezentującymi Pudzianowskiego-kandydata do urzędu były oczywiście żartem, a sam sportowiec nie zamierza, póki co kończyć kariery w ringu. Pojawiły się doniesienia, że zainteresowany starciem z polskim siłaczem jest były mistrz świata federacji UFC Frank Mir. Słynny Amerykanin może związać się wkrótce z federacją KSW, gdyż jak przyznał, jest pod wrażeniem organizowanych przez nią gal.

Wielki gwiazdor zatrzymany przez policję. Bił swoją dziewczynę tak, że straciła ciążę. Przerażające zdjęcia (FOTO)Wielki gwiazdor zatrzymany przez policję. Bił swoją dziewczynę tak, że straciła ciążę. Przerażające zdjęcia (FOTO)Czytaj dalej


Słynny zawodnik podzielił się swoim sposobem na walkę z COVID-19

Pudzianowski nie odniósł się na razie do możliwego starcia z legendą MMA i postanowił po raz kolejny umilić setkom tysięcy rodaków trudny czas ogólnopolskiej kwarantanny, wywołująć usmiech kolejnym postem z przymrużeniem oka. Tym razem zaprezentował swój sposób walki z koronawirusem.


"Jak wyleczyć się z wirusa COVID-19! 1. Odkręcamy telewizor. 2. Otwieramy okno. 3. Sprawdźmy, czy nie ma nikogo pod oknem. 4. Wywalamy telewizor. Dziękuję za uwagę. Jesteście już zdrowi!" - napisał wraz ze zdjęciem umieszczonym na swoim oficjalnym profilu w serwisie Facebook “Pudzian”.

Humorystyczne podejście do tematu spodobało się jego obserwatorom, gdyż w krótkim czasie pod postem pojawiło się blisko 5 tysięcy polubień oraz duża ilość pozytywnych komentarzy.

Źródło: Facebook Mariusz Pudzianowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Do ZUS wpłynęło już o 6,4 mld zł mniej ze składek. Co z naszymi emeryturami i zasiłkami?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News