Mariusz Pudzianowski
youtube.com/tvnpl
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Lutego 2020

Tak wyglądały narodziny legendy. Mariusz Pudzianowski publikuje wzruszające nagranie (WIDEO)

Mariusz Pudzianowski w trakcie swojej kariery odniósł wiele niesamowitych sukcesów. Siłacz stał się prawdziwą ikoną sportów walki, a także do dziś pozostaje jednym z najbardziej popularnych strongmenów. Sportowiec, który cieszy się obecnie wielką popularnością wspomniał na swoim Instagramie, jak zaczęła się jego wielka droga ku sławie. To nagranie pokazuje, jak wielką pracę musiał włożyć Pudzian w swoją karierę.

Mariusz Pudzianowski do dziś jest jedną z największych ikon polskiego sportu. Siłacz, który zasłynął w Polsce dzięki zawodom strongmenów cieszy się nieustającą popularnością, chociaż jego droga ku sławie była bardzo kręta i ciężka. Sportowiec opublikował na swoim Instagramie nagranie, które pokazuje pierwsze zawody, na których zwyciężył. Dzięki temu wideo jesteśmy w stanie zobaczyć pierwsze kroki popularnego Pudziana w świecie wielkiego sportu.

Rekord świata pobity. Polscy kibice oszaleli z radości (Wideo)Rekord świata pobity. Polscy kibice oszaleli z radości (Wideo)Czytaj dalej

Mariusz Pudzianowski wspomina pierwsze zwycięstwo. Wzruszające nagranie Strongmana

Przypomnijmy, że swoją wielką popularność Pudzianowski zyskał dzięki zapomnianym już dzisiaj zawodom Strongmenów. Zmagania siłaczy były stale transmitowane przez telewizję TVN, która dzięki temu ruchowi mogła liczyć na stałą oglądalność wśród fanów siłaczy. Popularny "Pudzian", który w zeszły piątek świętował urodziny, postanowił podzielić się nagraniem, które pokazuje jego pierwsze kroki ku sławie. Polski siłacz swój pierwszy tryumf zanotował w 2002 roku w trakcie mistrzostwa świata w Kuala Lumpur. To właśnie to wydarzenie zostało wspomniane przez Pudzianowskiego na jego Instagramie.

-Od tego co widać poniżej zaczęło się moje prawdziwe dźwiganie. Młody, głodny - żądny sukcesu Mariusz. Mało ciężaru nie zgubiłam na zakręcie, a biegłem - napisał na Instagramie.

Pudzianowski nie przestaje uprawiać sportu

Mimo że "Pudzian" osiągnął już bardzo dużo i mógłby iść na emeryturę, to nadal pojawia się w świecie polskiego sportu. Strongmen zadebiutował w 2009 roku w sportach walki i do dziś uchodzi za jedną z największych gwiazd federacji KSW.

- Zdarzyło się kilka razy, że zawodnicy, nie będę wymieniał nazwisk, podchodzili do mnie i mówili: dzięki tobie MMA poszło w górę i się wypromowało. Pojawili się sponsorzy, a dzięki temu my więcej zarabiamy i możemy się rozwijać - mówił Pudzianowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowity występ polskiego skoczka. Ręce same składają się do oklasków, co za forma (WIDEO)
  2. Reprezentant Polski ostro o selekcjonerze. Kapitan reprezentacji Polski broniony przez kolegę
  3. Andrzej Strejlau nie ma wątpliwości. "Cracovia powinna zostać ukarana"
  4. Mógł strzelić gola, ale wybił piłkę poza boisko. "Nie pozwoliło mi na to sumienie" (WIDEO)
  5. Nowe ustalenia śledczych w sprawie śmierci Kobe Bryanta. "To nie była awaria silnika"
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News