Mariusz Pudzianowski w kombajnie
YouTube.com/Mariusz Pudzianowski
Autor Aleksy Kiełbasa - 14 Sierpnia 2020

Mariusz Pudzianowski tym razem walczy w... polu. Pudzian okiełznał potężny kombajn (WIDEO)

Mariusz Pudzianowski to nie tylko sportowiec, ale również przedsiębiorca. Powszechnie wiadomo, że Pudzian ma swoją firmę transportową, ale niewiele osób wie, że 43-latek trudzi się również pracą na roli! Ostatnio Dominator pokazał na swoim kanale YouTube jak pracuje z uśmiechem na twarzy przy żniwach. Pudzianowski sam wsiadł za kierownicę kombajnu zbożowego i ruszył w pole.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia

Mariusz Pudzianowski to prawdziwy fighter i to nie tylko w klatce. Pudzian poza pojedynkami w MMA zajmuję się również własnym biznesem. Już od 1997 roku funkcjonuje jego firma transportowa „Team Mariusz Pudzianowski”. Jednak poza świadczeniem usług transportowych, Dominator zajmuje się również pracą na roli. W ostatnich dniach Pudzianowski pokazał filmik, gdzie można zobaczyć jak kosi ogromne pole za sterami kombajnu zbożowego.

Gdy poznaliśmy nieznany fakt z przeszłości Adama Małysza, oniemieliśmy. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co widziGdy poznaliśmy nieznany fakt z przeszłości Adama Małysza, oniemieliśmy. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co widziCzytaj dalej

Mariusz Pudzianowski wsiadł do kombajnu

Pudzian podzielił się ze swoimi fanami nagraniem na swoim kanale YouTube, jak ciężko pracuje za kierownicą kombajnu zbożowego. Tym samym odparł zarzuty tych osób, które mówiły, że nic nie robi i tylko siedzi na siłowni, o czym wspominał w swoim filmiku.

„35 stopni, 37. Żniwa 2020. Samo się nic nie zrobi. No i trzeba troszeczkę orać” - mówi na początku nagrania Mariusz Pudzianowski.

Trzeba przyznać, że 43-latek dobrze czuje się w nowej roli. Widać, że poza klatką, Pudzian potrafi również znaleźć sobie inne zajęcie, które również sprawia mu radość. Tym razem Pudzianowski nie musi udowadniać swojej siły, ale nadal potwierdza swoją technikę, bowiem koszenie zboża wymaga skupienia i precyzji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki bank ukarany finansowo. Klienci odzyskają część pieniędzy
  2. Wybuch w Bejrucie. Nowe nagranie w slow motion prezentuje prawdziwą siłę zniszczeń
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News