Mariusz Pudzianowski
instagram.com/pudzianofficial
Autor Piotr Mika - 19 Października 2020

Mariusz Pudzianowski publicznie zaatakował premiera polskiego rządu. "Oszczędź pan wstydu"

Mariusz Pudzianowski nierzadko odnosi się do bieżących spraw, jakimi żyje polskie społeczeństwo. W dobie koronawirusa, który wrócił z podwójną siłą, polski rząd postanowił wprowadzić wiele obostrzeń. Te w dużej mierze uderzyły w przedsiębiorców, a jednym z nich jest również popularny "Pudzian". Sportowiec w mocnych słowach odniósł się do decyzji, jaką w czwartek przekazał polski premier.

Mariusz Pudzianowski znany jest nie tylko z tego, że kiedyś dominował w światowych zawodach strongmanów oraz ze swoich walk w MMA. 43-latek jest również przedsiębiorcą, ma własną firmę transportową, sklep sportowy oraz salę weselną. Najnowsze obostrzenia wprowadzone przez rząd uderzają również w jego biznesy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowy, skandaliczny zakaz w czerwonej strefie. Polacy oburzeni, totalny absurd w oficjalnym rozporządzeniu
Polskie media podają dramatyczne wiadomości. Nie żyje uwielbiany nauczyciel, tysiące Polaków w żałobie, wielka tragediaPolskie media podają dramatyczne wiadomości. Nie żyje uwielbiany nauczyciel, tysiące Polaków w żałobie, wielka tragediaCzytaj dalej

Mariusz Pudzianowski ostro do polskiego premiera

"Pudzian" jest doskonale znany polskim kibicom. Przez lata rywalizował na najwyższym poziomie w zawodach strongman, zaś później postanowił spróbować swoich sił w MMA, z którym zresztą jest związany do dziś i szykuje się do kolejnej walki. Mariusz Pudzianowski jest również bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nagrania, zdjęcia czy inne posty.

43-latek na swoich profilach często pokazuje, jak trenuje na siłowni, aby utrzymać formę, ale zdarza mu się również skomentować to, co aktualnie dzieje się w kraju. Ostatnie obostrzenia wprowadzone przez rząd mocno uderzyły w biznesy sportowca, więc i tym razem nie gryzł się on w język.

- Dzień za dniem taki sam, cóż możemy zmienić. Jedynie to nam zmieniają. Obostrzenia, siedzimy w domu, chcą wszystkich pozabijać - zaczął Mariusz Pudzianowski na swoim InstaStories - Kluby, siłownie, dyskoteki. Tym bardziej u mnie, sale bankietowe na 20 osób na weselu. Proszę cię, oszczędź pan wstydu - dodał zawodnik MMA.

Dariusz Gnatowski nie żyje. Słynny dziennikarz ujawnił sportowy sekret Dariusz Gnatowski nie żyje. Słynny dziennikarz ujawnił sportowy sekret "Boczka" ze Świata według Kiepskich, smutneCzytaj dalej

"Pudzian" straci na obostrzeniach

Mariusz Pudzianowski jest właścicielem sali weselnej znajdującej się w jego rodzinnej Białej Rawskiej. Obecnie wprowadzone obostrzenia ograniczają liczbę osób mogącą brać udział w weselu do 20 w żółtej strefie, zaś w strefie czerwonej są one całkowicie zakazane. Przypomnijmy, że od niedawna cały kraj znajduje się w strefie żółtej, a niektóre miast i powiaty w czerwonej.

Decyzją rządu na terenie kraju zamknięte zostały również siłownie, kluby fitness oraz baseny, jednak co ciekawe, Mariusz Pudzianowski ma prawo z nich korzystać, ponieważ jest czynnym sportowcem. Ćwiczyć na siłowniach mogą również m.in. uczniowie w ramach zajęć sportowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo niepokojące słowa córki Romana Giertycha. Nie może mieć spokoju, TVP nie odpuszcza
  2. Czy w czwartek zostanie wprowadzony kolejny lockdown? Rząd podejmie decyzję. Wiemy na jakie obostrzenia zwrócić uwagę
  3. Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusem
  4. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  5. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  6. Możesz zapłacić nawet 8400 zł. Od nowego roku kary dla właścicieli samochodów pójdą ostro w górę
  7. Prof. Simon nie zostawił suchej nitki na antycovidovcach. “Trzeba pomocy psychiatrycznej”

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News