Mariusz Wlazły
instagram.com/mariuszwlazlyofficial
Autor Mateusz Wysokiński - 11 Maja 2020

Mariusz Wlazły znalazł nowy klub? Sensacyjny transfer, kibice nie mogą ukryć zaskoczenia

Mariusz Wlazły to niekwestionowana legenda polskiej siatkówki. Siatkarz, który w swoim CV ma sukcesy z kadrą narodową i klubem po 17 latach zdecydował się na zmiany barw. Po deklaracji o opuszczeniu Skry Bełchatów wielu kibiców zastanawiało się, czy oznacza to koniec kariery. Okazuje się jednak, że Wlazły planuje zupełnie inne rozwiązanie dla swojej przyszłości i już teraz zaczął rozmawiać z zainteresowanymi pozyskaniem go.

Mariusz Wlazły jest już u końca swojej przygody ze sportem. Niezwykle doświadczony gracz reprezentacji Polski ma na karku 37 lat i na swojej sportowej drodze wygrał wszystko to, co możliwe. Nie da się ukryć, że wielu spodziewałoby się, że po odejściu ze Skry Bełchatów siatkarz zakończy karierę. Nic bardziej mylnego. Sam mówi o wielkim zainteresowaniu swoją osobą i prowadzi rozmowy ze znanymi klubami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemJustyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemCzytaj dalej

Mariusz Wlazły zmienia barwy. 17 niezapomnianych lat w Skrze Bełchatów

Mimo że drużyna z Bełchatowa zawdzięcza Wlazłemu lata swoich sukcesów na skalę krajową i międzynarodową, to po 17 latach siatkarz zdecydował się na ciekawy krok i poinformował o zmianie barw klubowych. Sportowiec nie odkrywa, że pierwsze rozmowy w sprawie transferu ma już za sobą, a grono zainteresowanych jest bardzo liczne. Zainteresowanie siatkarzem potwierdził inny gwiazdor polskiej siatkówki - Michał Winiarski, który zaznacza, że sportowiec może zagrać w Treflu Gdańsk.

- Nie będę udawał, że rozmów nie było, bo były. Być może znów będziemy z Mariuszem razem pracowali. Teraz wszystkie decyzje są wstrzymane - zdradził Michał Winiarski.

- Nie mogę zaprzeczyć, że prowadziłem rozmowy z klubem z Gdańska. Tak jak powiedział Michał, jesteśmy w trudnym czasie i wszystkie kluby muszą najpierw określić swe przyszłoroczne budżety - odniósł się go słów kolegi Wlazły w programie "#7strefa".

Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Czytaj dalej

Transfer do Trefla byłby prawdziwą sensacją

W samym Gdańsku nie ukrywają, że temat gry Wlazłego w Treflu został poruszony. W transferze miałby pomóc indywidualny sponsor, gdyż klub poniósł dość duże straty z powodu epidemii koronawirusa.

- W przeszłości były takie sytuacje, że staraliśmy się pozyskanie sponsora indywidualnego. W obecnej sytuacji pozyskanie dodatkowego finansowania jest jednak bardzo trudnym wyzwaniem. Koronawirus dotknął praktycznie wszystkich. - mówi prezes Trefla w rozmowie z Wirtualną Polską.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka ewakuacja plaży, 3 osoby poważnie ranne. Lądował śmigłowiec
  2. Koronawirus w schronisku dla bezdomnych. Na kwarantannie 160 osób
  3. Zbigniew Boniek zaatakował partię rządzącą. Jeden pomysł wzbudził jego gniew i wściekłość
  4. Zlatan Ibrahimović pochwalił się nowym samochodem. Ale cacko, auto jak marzenie (FOTO)
  5. Mało kto zdawał sobie sprawę. Adam Małysz zdradził wielki sekret. Prawda wyszła po latach
  6. Ceny gazu zadziwiają coraz bardziej. Mogą długo utrzymać się na obecnym poziomie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News