Marta Linkiewicz
Instagram - Marta Linkiewicz
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Grudnia 2020

Marta Linkiewicz przeszła operację plastyczną. Jest zachwycona efektami

Marta Linkiewicz kolejny raz postanowiła nie ukrywać niczego przed fanami i podzieliła się z nimi istotnym wydarzeniem ze swojego życia. Patocelebrytka i zawodniczka Fame MMA w sieci prowadziła relację z zabiegu, jakiemu poddała się, by poprawić swoją urodę. Kontrowersyjna postać polskiego internetu nie kryła, że jest zachwycona efektami działań chirurga. 

  • Marta Linkiewicz zyskała popularność za sprawą kontrowersyjnych zachowań
  • Kobieta publikowała w sieci intymne szczegóły spotkania z członkami amerykańskiego zespołu muzycznego
  • Popularność patocelebrytki wzrosła, gdy zaczęła brać udział w walkach Fame MMA
  • Linkiewicz pochwaliła się, że przeszła operację plastyczną

Marta Linkiewicz nie występowała podczas gali Fame MMA 8, która odbyła się w listopadzie, ale nie zamierza dać o sobie zapomnieć. Patogwiazda kolejny raz pokazała, że nie ma dla niej żadnych granic. W sieci zaprezentowała relację z operacji plastycznej, której się poddała.


Marta Linkiewicz odpoczywa od walk w oktagonie i poprawia urodę

Od ostatniej gali Fame MMA minął już niemal miesiąc, jednak Polacy nadal dyskutują na temat skandalu, jaki miał miejsce podczas walki Marcina Najmana z “Don Kasjo”. 41-latek został zdyskwalifikowany za niesportowe zachowanie i dożywotnio wykluczony z kolejnych imprez Fame MMA.

21 listopada show skradł Marcin Najman, który stał się antybohaterem wszystkich Polaków. Rodacy zgodnie uznali po walce, że zawodnika z Częstochowy nie można nazywać sportowcem. “El Testosteron” z nawiązką zrekompensował widzom brak najbardziej kontrowersyjnej postaci polskiego internetu, czyli Marty Linkiewicz.

Patogwiazda Fame MMA nie występowała podczas ostatniej gali. Jej pojedynek z Kamilą Wybrańczyk, narzeczoną Artura Szpilki został przełożony. Wszystko z powodu operacji, na jaką zdecydowała się Wybrańczyk. Celebrytka usunęła sobie implanty piersi.

Polskie media podają dalej tragiczne wiadomości. Nie żyje Jerzy Jankowski, wielu Polaków w żałobiePolskie media podają dalej tragiczne wiadomości. Nie żyje Jerzy Jankowski, wielu Polaków w żałobieCzytaj dalej

Teraz także Marta Linkiewicz zdecydowała się na zabieg, który znacząco wpłynął na jej wygląd. Patocelebrytka, która zasłynęła z szokujących zachowań, opublikowała w sieci relację z operacji plastycznej.


Patogwiazda przeszła operację plastyczną

Linkiewicz pokazała na swoim Instagramie, jak poprawia w swoim wyglądzie element, który jej się nie podobał już od jakiegoś czasu. Zawodniczka Fame MMA udała się do gabinetu medycyny estetycznej, by skorygować wygląd swoich warg. Jak sama stwierdziła, miała krzywe usta.

Niezadowolenie Linkiewicz z aktualnego wyglądu jej ust, wynikało właśnie z zamiłowania do zabiegów mających na celu zmianę wyglądu. Patocelebrytka wyznała szczerze, że jej aktualny problem wynika z wcześniejszych prób poprawy wyglądu.

- Trochę mi powietrze zeszło z górnej wargi... Tak naprawdę, to mega długo nie robiłam nic z ustami, bo swego czasu je trochę przepompowałam. Górna warga jest lekko krzywa, więc nadamy jej trochę kształtu - relacjonowała ulubienica nastolatków.

Patogwiazda Fame MMA najwyraźniej jest zadowolona z efektu, gdyż zaraz po zabiegu ponownie dała fanom znać, jak wygląda. - Efekt od razu po zabiegu. Serio, polecanko, a będziemy te wargi jeszcze wyprowadzać - stwierdziła.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News