Marta Linkiewicz
instagram.com/linkimaster
Autor Piotr Mika - 20 Września 2020

Marta Linkiewicz znów zaskoczyła Polaków. Pokazała zdjęcia z intymnej sesji, zdjęcia tylko dla dorosłych (FOTO)

Marta Linkiewicz stara się jak może, aby wykorzystać swój czas i nie dać zapomnieć o sobie fanom. Patogwiazda Fame MMA ostatnio pokonała w klatce Martę "martirenti" Rentel i szykuje się już do kolejnych starć. Jednak swoją popularność kobieta zyskuje nie tylko kolejnymi walkami, ale także dzięki swojej działalności w mediach społecznościowych, gdzie często kusi internautów swoimi wdziękami.

Marta Linkiewicz w ostatnim czasie skupiła się głównie na swojej walce na gali Fame MMA 7, która odbyła się na początku września. Teraz jednak kontrowersyjna celebrytka wróciła do tego, czym również podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą, czyli udostępniania gorących zdjęć na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Lidl rośnie jak na drożdżach. Nie zgadniesz ile sieciówka otworzyła sklepów w rok
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
To już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów PolskiTo już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów PolskiCzytaj dalej

Marta Linkiewicz chwali się fotkami z intymnej sesji

Na siódmej już gali spod szyldu Fame MMA Marta "Linkimaster" Linkiewicz pokonała debiutującą w tej formule Martę "Martirenti" Rentel. Dla 23-latki to już trzecia wygrana w Fame MMA i okazuje się, że może ona szykować się już do kolejnego starcia.

Zaraz po jej poprzedniej walce do klatki weszła Kamila Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki, która wyzwała celebrytkę do walki. Marta Linkiewicz odpowiedziała, że jest gotowa do starcia i może okazać się, że kobiety staną na przeciwko siebie już na kolejnej gali Fame MMA, która odbędzie się w listopadzie. Zanim jednak do tego dojdzie, Linkiewicz może zając się innymi rzeczami, jak na przykład pozowaniem przed obiektywem aparatu.

Upojna randka Justyny Żyły. Nie ukrywa niczego, pokazała wszystko na Instagramie (FOTO)Upojna randka Justyny Żyły. Nie ukrywa niczego, pokazała wszystko na Instagramie (FOTO)Czytaj dalej

Gorąca sesja Marty Linkiewicz

"Linkimaster" efektami wzięcia udziału w sesji zdjęciowej pochwalił się w swojej relacji na Instagramie. Patogwiazda na razie nie zdradza więcej niż kilka ujęć, a jedno z nich podpisała bardzo wymonie: "Polska niegotowa". To nie jest pierwszy raz, gdy Marta Linkiewicz pokazuje swoje ciało, co najwyraźniej podoba się jej fanom.

Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem
  2. Najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi? Promieniowanie nawet 1000-krotnie większe niż w Czarnobylu
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News