Mateusz Borek MB Boxing Night
Instagram - Mateusz Borek
Autor Łukasz Kowalski - 21 Czerwca 2020

Mateusz Borek zmieszany z błotem. "To się nie nadaje do telewizji"

Mateusz Borek w sobotę zorganizował kolejną galę bokserską sygnowaną jego nazwiskiem. MB Boxing Night 7 odbył się w sobotę w hotelu w Arłamowie. Po walkach kibice i eksperci nie kryli niezadowolenia z zestawienia walk i poziomu, jaki reprezentowały. Szczególnie mocna krytyka wylała się na Borka po jednym z pojedynków.

Mateusz Borek razem z TVP zorganizował kolejną galę bokserską. Dziennikarz i jego firma MB Promotions wraz z nadawcą publicznym w hotelu w Arłamowie przygotował kolejną galę bokserską . MB Boxing Night 7: "Na Krawędzi" było jedna z pierwszych gal bokserskich po pandemii koronawirusa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanów
  2. Porażający rekord. Nie jest dobrze. Świat przeciera oczy ze zdumienia
Reprezentant Polski zaraził się COVID-19. Cała drużyna na kwarantannieReprezentant Polski zaraził się COVID-19. Cała drużyna na kwarantannieCzytaj dalej

Mateusz Borek w ogniu krytyki po swojej gali

Sama gala była zorganizowana na najwyższym poziomie, ale kibice i eksperci nie szczędzili słów krytyki pod adresem Mateusza Borka szczególnie po jednej z walk. Łukasz Różański (12-0, 11 KO) pokonał przed czasem Eriksa Kalasnikovsa (10-9-1, 8 KO). Walka skończyła się już w drugiej rundzie, a wielu kibiców uważa, że Polak nie powinien walczyć z tak słabym rywalem, jakim był Łotysz.

Blisko końca walki było jeszcze w pierwszej rundzie. Różański posłał przeciwnika pierwszy raz na deski kombinacją lewy podbródkowy-prawy sierp. Chwilę później Kalasnikovs zaliczył nokdaun po trafieniu przez Różańskiego prawego sierpa nad ucho, ale Łotysz dotrwał do przerwy.

Od początku drugiej rundy Różański dążył do szybkiego zakończenia walki. Wyczuł, że Kalasnikovs został poważnie trafiony i nokaut będzie kwestią czasu. Różański po kilku bardzo mocnych uderzeniach w korpus przeciwnika walkę zakończył krótkim prawym na brodę, po którym Łotysz nie był w stanie kontynuować walki.

Po walce Polak zaznaczył, że ma nadzieję, że w najbliższym czasie przyjdzie mu się zmierzyć z poważniejszymi rywalami. - Mam nadzieję, że będę teraz walczył częściej i ze znacznie lepszymi rywalami. Niedługo znów zobaczycie mnie w akcji - powiedział Różański cytowany przez bokser.org.

Nie żyje ikona europejskiego sportu. Choroba zaatakowała znienacka i zabrała legendęNie żyje ikona europejskiego sportu. Choroba zaatakowała znienacka i zabrała legendęCzytaj dalej

Walka rozczarowała kibiców

Walka nie wzbudziła zachwytów wśród kibiców i ekspertów oglądających MB Boxing Night 7. Wiele słów krytyki padło pod adresem głównego organizatora gali, czyli Mateusza Borka. Komentarze w mediach społecznościowych podkreślają, że widać było po Różańskim słabą formę fizyczną. Przeważają opinie, że Polak nie powinien walczyć z tak słabymi przeciwnikami, jak Kalasnikovs.

Dziennikarz Przemysław Garcarczyk dobitnie skomentował na Twitterze poziom walki Polaka z Łotyszem. - Sorry Mati [Borek - dop. red.], sorry Łukasz - to nie miało sensu. Na sparing w sali treningowej - może OK, na TV - nie - napisał. Nie jest to odosobniona opinia. Po gali podobne komentarze zalewały internet.

"Bez napięcia, bez historii, bez sensu.", "Różański nie powinien nawet brać takich walk jeśli chce być brany na poważnie", "Zdecydowanie największa pomyłka gal MB ever.", "Bardzo słabe to było, to nie walka do TV nawet w tych czasach", "mam nadzieję, że nikt nie będzie pisał po tym kabarecie, że Różański ma potencjał. Nie ma go. Pierwszy średniak go zweryfikuje" - tego typu komentarze przeważały wśród widzów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia kasjer w Lidlu, a ile w Biedronce? Wypłaty mocno różnią się nawet wewnątrz tej samej sieci
  2. Nagrania Polaka podbija internet. Zbudował dźwig na balkonie, bo nie chciało mu się wnosić zakupów
  3. Smutna wiadomość obiegła media. 17-letni piłkarz utonął na oczach przyjaciół i rodziny. Fani pogrążyli się w żałobie
  4. Oficjalnie: Mariusz Pudzianowski wraca na ring. Pudzian przekazał fanom najlepszą wiadomość
  5. Mateusz Borek zmieszany z błotem. "To się nie nadaje do telewizji"
  6. „Jarek, czemu nie poleciałeś z bratem?". Kontrowersyjny manifest taksówkarza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News