Matka
FRANCK FIFEAFPEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Maja 2020

Znany piłkarz ogłosił strajk i domaga się podwyżki. Do buntu namówiła go matka

Mama jest tylko jedna. Z jej zdaniem trzeba się liczyć, ale piłkarz występujący w Serie A chyba za bardzo wziął do siebie tę maksymę. Niezadowolony ze swoich zarobków i pozycji w zespole, postanowił zorganizować strajk właśnie za namową swojej rodzicielki. 

Matka piłkarza Juventusu Turyn przekonała swojego syna do buntu. Wieści, jakie dotarły z obozu najlepszej włoskiej drużyny, wywołały szok i jednocześnie uśmiech na ustach kibiców. Zawodnik będzie musiał ostro się tłumaczyć ze swojego zachowania przed szefostwem klubu.

Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szansTragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szansCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta


Mama piłkarza Juventusu namówiła go do strajku

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia o niezadowoleniu Adriena Rabiota z pozycji, jaką zajmuje w Juventusie. Były zawodnik Paris Saint-Germain nie należy do liderów drużyny, a trener Maurizio Sarri woli korzystać z innych zawodników. Pojawiły się nawet doniesienia, że pomocnik może już niedługo zdecydować się na opuszczenie klubu z północy Włoch. W kręgu zainteresowanych pozyskaniem Rabiota zespołów wymienia się między innymi Arsenal Londyn.

Zanim jednak dojdzie do jakichkolwiek rozmów na temat transferu, piłkarz zdążył narobić sobie problemów u aktualnego pracodawcy. Dziennik “La Stampa” podał informację, że piłkarz do tej pory, mimo wyraźnego polecenia klubu, nie zjawił się w Turynie. W związku z przerwą w grze wywołaną przez pandemię koronawirusa piłkarze otrzymali zgodę na wyjazd do swoich rodzinnych krajów. Rabiot tłumaczył się podobno “problemami rodzinnymi”, ale dociekliwi dziennikarze dotarli do prawdy, czemu ten wciąż nie wrócił do Włoch.

Polski skoczek niczym cyrkowy akrobata. Nagranie jego popisów bije rekordy popularności (WIDEO)Polski skoczek niczym cyrkowy akrobata. Nagranie jego popisów bije rekordy popularności (WIDEO)Czytaj dalej


Kuriozalna sytuacja w obozie mistrza Włoch

Francuski piłkarz postanowił zwyczajnie zorganizować strajk. Zawodnik nie godzi się na obniżkę zarobków w okresie od marca do czerwca. Chce otrzymać pełną kwotę zagwarantowaną w kontrakcie. Komizmu sytuacji dodaje fakt, że za całym pomysłem zorganizowania buntu stoi matka Adriena Rabiota, Veronique. Kobieta prowadzi interesy swojego syna i już w przeszłości pojawiały się pogłoski, że mocno ingeruje w karierę swojego dziecka. Można się spodziewać, że im dłużej potrwa ta sytuacja, tym większa kara czeka na Rabiota, gdy już postanowi zjawić się w Turynie.

Źródło: "La Stampa"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec z noszeniem maseczek w każdym miejscu. Niespodziewana decyzja rządu Czech
  2. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
  3. Bulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczy
  4. Wielka afera w skokach narciarskich. Skandaliczne zachowanie organizatorów Pucharu Świata
  5. Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)
  6. Ile zarabia kasjer w Lidlu w dobie koronawirusa? Zarobki mogą wprawić w osłupienie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News