Gareth Bale Chiny
Unisport
Autor Piotr Bernaciak - 22 Lipca 2019

Media: Sensacyjny transfer! Bale przyjął ofertę od nowego klubu, milion funtów tygodniowo

Jak podają hiszpańskie media, Gareth Bale odchodzi z Realu Madryt. Przyjął ofertę nowego klubu i przeniesie się do drużyny, o której nie mówiło się do tej pory w kontekście transferu Walijczyka.

Gareth Bale porozumiał się z nowym klubem, który zaoferował mu az milion funtów tygodniówki. To oszałamiająca pensja, która skłoniła Garetha Bale'a do wyrażenia zgody na opuszczenie Realu Madryt.

Pomocnik, który został skreślony przez trenera Zinedina Zidana przeniesie się do... Jiangsu Suning. Chiński klub jest w stanie wyłożyć prawdziwą fortunę na pensję gwiazdy Realu Madryt.

Walijczyk co prawda nie chciał opuszczać stolicy Hiszpanii, ale na pewno nie będzie tęsknił za trenerem Zinedinem Zidanem, który bez skrupułów odsunął go od kadry na sezon 2019/2020 i jasno dał mu do zrozumienia, że jeśli nie znajdzie sobie nowego klubu, to nie będzie grał.

- Klub pracuje nad jego odejściem. Dlatego nie zagrał. Zobaczymy, czy do transferu dojdzie jutro, czy później. Będzie lepiej, jeśli dojdzie do niego jutro - mówił Zinedine Zidane na konferencji prasowej po towarzyskim meczu Realu Madryt z Bayernem Monachium.

Jak podaje dziennik AS, Gareth Bale przyjął ofertę Chińczyków i zaakceptował bajeczne warunki finansowe zaproponowane mu przez Jiangsu Suning. Chińska drużyna zajmuje obecnie 6 miejsce w lidze.

Okienko transferowe zamyka się w Chinach 31 lipca, dlatego do tego czasu Gareth Bale musi zostać zaprezentowany jako nowy piłkarz Jiangsu Suning.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News