cd
Autor Piotr Bernaciak - 5 Sierpnia 2019

Leo Messi kontuzjowany. Jak długo może potrwać przerwa Argentyńczyka od gry?

Leo Messi bardzo angażuje się w każdą fazę gry i jak na swój styl zaskakująco rzadko spotykają go urazy. Teraz wiemy jednak, że przez pewien czas będzie musiał odpocząć. Zawodnik Barcelony nabawił się kontuzji.

Leo Messi z pewnością należy do zawodników, bez których gra drużyny wygląda inaczej. Tak jest w reprezentacji Argentyny, ale również w Barcelonie, której od dłuższego czasu pomocnik jest kapitanem. Brak możliwości skorzystania z najlepszego zawodnika w jakimkolwiek momencie jest dla drużyny wielkim ciosem. Wiele wskazuje na to, że już niebawem Blaugrana będzie musiałą mierzyć się z tym problemem.

Argentyńczyk nabawił się tajemniczej kontuzji przed meczem z Arsenalem w Trofeo Gamper, co oznacza, że nie będzie mógł zagrać przez najbliższy czas. Pierwsze wiadomości na temat jego absencji nie są zbyt optymistyczne.

Oficjalnie: Harry Maguire piłkarzem Manchesteru United. Rekordowa kwotaOficjalnie: Harry Maguire piłkarzem Manchesteru United. Rekordowa kwotaCzytaj dalej

Nie wiadomo nawet, co tak właściwie dolega Messiemu. Barcelona nie potwierdziła żadnych informacji, choć pojawiły się plotki, że może chodzić o łydkę Argentyńczyka. Pierwsze doniesienia wskazują na to, że piłkarza zabraknie do końca przedsezonowych przygotowań. Co będzie dalej - tego wciąż nie wiadomo.

Najświeższe informacje wskazują na to, że może go zabraknąć również na początku ligowego grania, które rozpocznie się już za 11 dni. W przypadku konieczności dłuższej przerwy Barca będzie miała ogromny problem. Nie jest żadną tajemnicą, że drużyna wygląda bez swojego kapitana znacznie gorzej, w związku z czym nowe wieści z pewnością nie ucieszą kibiców.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News