Stadion Legii
Aleksy Kiełbasa
Autor Aleksy Kiełbasa - 24 Września 2020

Agent i trener zatrzymali Karbownika w Legii? To może wyjść wszystkim na dobre

Michał Karbownik to jeden z najważniejszych piłkarzy Legii Warszawa. W kontekście przyszłego zarobku na zawodniku można powiedzieć nawet, że najważniejszy. Jednak Polak ma pozostać w stolicy przynajmniej jeszcze na najbliższą rundę. Według nieoficjalnych doniesień duży wpływ na taką decyzją miał jego agent Mariusz Piekarski. Ponoć to on optował za tym, aby legionista nie odszedł do Napoli.

Michał Karbownik to przyszłość polskiej piłki. Zawodnik Legii Warszawa ma umiejętności, które widać, że już teraz są na bardzo wysokim poziomie, a przecież piłkarz ma zaledwie 19-lat i 39 meczów w pierwszej drużynie mistrza Polski. Jednak ostatnia zmiana na stanowisku trenera Wojskowych oraz agent zawodnika, czyli Mariusz Piekarski, miały mieć duży wpływ na to, że do transferu Karbownika do Napoli nie doszło. Rzecz jasna, dla Legii jest to świetna wiadomość.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)
  2. Rząd już zapowiedział zmiany w dowodach osobistych. Miliony Polaków czekają nowe formalności
  3. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemKiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemCzytaj dalej

Czesław Michniewicz wierzy w Michała Karbownika

Czesław Michniewicz został w poniedziałek trenerem Legii Warszawa. Jak się okazuje, nowy opiekun Legionistów widzi Michała Karbownika na pozycji nr 8, czyli w środku pomocy. Do tej pory ze względu na niedobory kadrowe na bokach obrony, 19-latek występował na lewej lub prawej stronie defensywy. Jednak jego docelowym miejscem na boisku jest właśnie pozycja środkowego pomocnika, bowiem tam występował przez większą część swojej juniorskiej kariery. Dodatkowo Karbownik czuł się dosyć niekomfortowo na prawej obronie, czego jednak Aleksandar Vukovic zdawał się nie dostrzegać. Powrót na właściwą pozycję to jedna z przyczyn, która wpłynęła na to, że piłkarz raczej pozostanie w stolicy na najbliższą rundę, a może i nawet cały sezon.

Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Czytaj dalej

Agent wstrzymał transfer piłkarza do Napoli?

Z nieoficjalnych informacji wynika także, że taki obrót spraw miał skłonić Mariusza Piekarskiego do wstrzymania transferu Michała Karbownika do Napoli. Podobno agent uważa, iż wartość zawodnika może jeszcze bardziej wzrosnąć, jeśli ten zostanie sprzedany jako pomocnik. Na takiej decyzji skorzystać może nie tylko piłkarz, ale przede wszystkim klub. Ponadto, Karbownik dostanie wówczas szansę, aby potwierdzić swoje umiejętności i uwolnić cały swój potencjał grając na ulubionej pozycji. Jeśli to się powiedzie, Legia Warszawa zyska wtedy piłkarza, który może jej bardzo pomóc zarówno w PKO Ekstraklasie, jak i w Lidze Europy, jeśli zespół rzecz jasna się do niej dostanie. Po roku dobrej gry wartość Polaka może poszybować, dzięki czemu do Warszawy popłynie dużo więcej gotówki, niż mogłoby spłynąć teraz. Jest to zatem rozwiązanie idealne dla wszystkich, bo raczej nie należy się obawiać, że Michał Karbownik zawiedzie nas swoją postawą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwa kierująca dosłownie przelatuje przez rondo swoim BMW M4. O krok od wielkiej tragedii
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Miała sesję zdjęciową w CKM-ie. Teraz przyznaje, że nie chce się już "wygłupiać", i że przez miłość „schrzaniła swoją karierę”
  4. Gwiazda polskiego sportu oszukana na wielkim turnieju? Została niesłusznie wykluczona, ma dowody
  5. Nie żyje były piłkarz Realu Madryt. Był medalistą mistrzostw świata i członkiem legendarnej drużyny
  6. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News