Mike Tyson
Twitter Bleacher Report
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Maja 2020

Mike Tyson znalazł powód upadku swojej kariery sportowej. Gorzkie słowa o strasznym uzależnieniu. "Byłem chory" 

Mike Tyson planuje po piętnastu latach od zakończenia kariery wrócić na ring. “Bestia” będzie toczyć walki pokazowe, by zebrać pieniądze na pomoc potrzebującym. Zanim ujrzymy byłego mistrza świata ponownie na arenie, poznaliśmy kilka faktów z jego przeszłości. Słynny sportowiec przyznał, że do zahamowania jego kariery sportowej przyczyniła się choroba.

Mike Tyson w ostatnich tygodniach często pojawia się na czołówkach serwisów sportowych. Wszystko za sprawą wielkiego comebacku, jaki planuje już wkrótce. “Żelazny Mike” wróci do ringu, by w pokazowych walkach zebrać pieniądze na cele charytatywne. Na razie podzielił się z fanami wielką tajemnicą z czasów swojej dominacji na zawodowych ringach.

Anna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda PolkaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol


Mike Tyson w autobiografii przyznał się do choroby

Najgłośniejszym tematem świata sportu w ostatnich tygodniach jest zapowiadany powrót do boksu Mike’a Tysona. Były mistrz świata królewskiej kategorii wagowej chce brać udział w pokazowych, cztero rundowych walkach, z których dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne. W sieci pojawiły się nagrania pokazujące dawnego mistrza w trakcie treningu. 53-latek imponuje szybkością i sprawnością, a kibice już nie moga się doczekać walki z jego udziałem.

Tymczasem dziennik “The Sun” poświęcił artykuł fragmentowi autobiografii Tysona, w którym pięściarz przyznał szczerze, co było przyczyną stopniowego upadku jego kariery. Zawodnik, który został najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej, stopniowo obniżał poziom sportowy i stał się bankrutem, mimo iż w czasie kariery zarobił blisko 300 milionów dolarów. Jak wyznał Tyson, wszystkiemu była winna choroba, a konkretnie uzależnienie od seksu.

Pilne. Mateusz Morawiecki podał datę powrotu kibiców na stadiony EkstraklasyPilne. Mateusz Morawiecki podał datę powrotu kibiców na stadiony EkstraklasyCzytaj dalej


Szczere wyznanie Tysona: “Byłem tak chory, że nie zdawałem sobie z tego sprawy”


Bokser opowiedział, że nawet podczas pobytu w więzieniu, jego myśli krążyły wyłącznie wokół “nałogu”. Tyson trafił za kratki w 1991 roku, gdy został oskarżony o gwałt i molestowanie. Do zarzutów się nie przyznał, ale i tak ostatecznie spędził około 3 lata w izolacji. W książce szczerze przyznaje, że stracił świadomośc, że uzależnienie od seksu wyniszcza go fizycznie i psychicznie.

- Robiłem to tak często, że byłem zbyt zmęczony, żeby pójść trenować na siłownię. Zostawałem w celi na cały dzień - pisze w autobiografii Tyson. W podobnym tonie wypowiadał się niedawno podczas udziału w podcascie Hotboxin.

- Nie możesz ciągle robić tego tak, jak w młodości. Wtedy nie wiedziałem, że stracę fortunę przez kobiety wokół mnie. Bawiłem się z nimi, ale gdy jesteś starszy, to już przestaje być zabawne. Piep**enie się cały dzień nie jest już zabawą, bo chcesz mieć jakieś pieniądze. Dawałem pieniądze wszystkim. I piep**yłem ich matki, siostry, kuzynki. To były orgie. I to było szalone. Byłem tak chory, że nie zdawałem sobie z tego sprawy. Kupiłem dla tych dziewczyn dużo aut. Nie miałem kontroli nad piciem, pochłanianiem ogromnych ilości jedzenia i uprawianiem seksu - mówił z przejęciem “Mike”.

Źródło: "The Sun"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykryli 101 niezidentyfikowanych obiektów latających. Wyznanie Francji
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News