Milan sprowadzi napastnika
Autor Piotr Bernaciak - 2 Września 2019

Nowy transfer Milanu. Krzysztof Piątek dostanie nowego konkurenta w walce o skład

Milan niemal na pewno ogłosi dziś transfer nowego zawodnika. Sprawa transferu jest już na ostatniej prostej i wszystko powinno zostać potwierdzone dzisiaj. Kibice nie ukrywają niecierpliwości.

Milan chciał tego lata sprowadzić napastnika który mógłby konkurować o miejsce w składzie z Krzysztofem Piątkiem. Wiele wskazuje na to, że uda się tego dokonać na samym finiszu okna transferowego. Dowiedzieliśmy się, że klub doszedł do porozumienia z niemiecką drużyną w związku z wymianą, która z pewnością bardzo zainteresuje wszystkich sympatyków rossonerich.

Okazuje się, że wszystko będzie opierało się na wymianie, która ma być korzystna dla obu klubów. Wszystkie szczegóły nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, jednak dyrektor sportowy postanowił odnieść się do informacji podawanych przez prasę i jednoznacznie wyraził się na temat planu klubu na najbliższe godziny. Niebawem powinniśmy poznać dalsze informacje.

Kamil Grosicki znów zmieni klub? Zawodnik zamieścił zastanawiający wpis na TwitterzeKamil Grosicki znów zmieni klub? Zawodnik zamieścił zastanawiający wpis na TwitterzeCzytaj dalej

Do Milanu dołączyć ma Ante Rebić, napastnik Eintrachtu Frankfurt, który nie spisuje się w tym sezonie tak świetnie, jak jeszcze rok temu. Nie jest to nic dziwnego, bo po wielkim sukcesie drużyna została osłabiona transferami do innych drużyn i teraz nie możemy spodziewac się powtórzenia tak dobrego rezultatu, jakim był awans do półfinału Ligi Europy i doskonała gra w Bundeslidze.

Eintracht z kolei wzmocnić ma Andre Silva, napastnik konkurujący o miejsce w składzie z Krzysztofem Piątkiem i przegrywający tę rywalizację. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że Silva spróbuje pokazać się z dobrej strony we Frankfurcie i udowodnić, że wciąż potrafi być wartościowym piłkarzem i napastnikiem ze światowej czołówki. W Milanie miał z tym ogromne problemy.

Milan zdecydował się na wymianę

Obaj napastnicy zostaną wypożyczeni na rok, a transakcja w obie strony ma zawierać możliwość wykupu piłkarza po rozegraniu dobrego sezonu. Na ten moment nie jest to jednak potwierdzone przez kluby, publicznie ogłosił to dyrektor sportowy Eintrachtu po meczu drużyny w Bundeslidze. Sytuacja może wpłynąć na Krzysztofa Piątka, który uzyska konkurenta do gry w pierwszym składzie.

ZOBACZ TAKŻE NA ZESTADIONU.PL:

  1. Nowy rywal Arkadiusza Milika. Napoli podpisało kontrakt z hiszpańskim napastnikiem
  2. Fantastyczna interwencja obrońcy, Krychowiak mógł cieszyć się z kolejnego gola
  3. Kulenović odejdzie z Legii? Vuković: chce go drużyna z Ligi Mistrzów, nie pracują tam idioci

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News