MMA
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Kwietnia 2020

Zarażony COVID-19 gwiazdor MMA zupełnie oszalał. Pacjenci szpitala nie kryją strachu

MMA to sport. w którym występują najsilniejsi zawodnicy. Muszą oni przez cały rok dbać o formę i przygotowanie swojego organizmu do starć w klatce. Dla jednego z nich nawet przymusowy pobyt w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem, nie jest przeszkodą w odbyciu treningu. Zawodnik postanowił unosić łóżka, co sprawiło, że pozostali pacjenci wpadli w histerię.

MMA zyskała w ostatnich latach wielką popularność. Wszystko za sprawą genialnych pojedynków i wielkich gwiazd. Zawodnikom występującym w oktagonie zdarza się jednak też wsławić dziwnymi zachowaniami. Serbski fighter napędził strachu pacjentom, z którymi przebywa w jednym szpitalu.

Nie żyje kultowa postać polskiego sportu. Media potwierdziły informacje o śmierci, sportowcy w żałobieNie żyje kultowa postać polskiego sportu. Media potwierdziły informacje o śmierci, sportowcy w żałobieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze


MMA. Zawodnik zarażony koronawirusem trafił do szpitala. Jego zachowanie budzi strach


Jusuf Hajrović to zawodnik występujący na co dzień w organizacji MMA. Jego bilans w zawodowej karierze to 26 walk, z czego 13 wygranych. Ostatni pojedynek stoczył w lutym, kiedy to przegrał z Kamenem Georgievem. Zawodnika rozpiera chyba energia i chęć powrotu do walki, gdyż nawet znajdując się pod nadzorem lekarskim z powodu zakażenia koronawirusem, nie potrafi usiedzieć w miejscu.

Hajrović przebywa w jednym z serbskich szpitali, gdzie odbywa przymusową kwarantannę. Zawodnik stał się bohaterem, a może właściwie antybohaterem mediów po publikacji krótkiego wideo z jego pobytu w placówce medycznej.

Kamil Stoch przerwał milczenie. Zabrał głos w sprawie końca kariery. Ważne informacjeKamil Stoch przerwał milczenie. Zabrał głos w sprawie końca kariery. Ważne informacjeCzytaj dalej


Sportowiec wprawił w przerażenie pacjentów szpitala swoim dziwnym zachowaniem

Na filmiku widać jak Hajrović używa szpitalnych łóżek niczym sztangi. Nie byłoby może w tym nic kontrowersyjnego, że zawodnik stara się nawet w szpitalu zachować formę, gdyby nie fakt, że na łóżkach w trakcie tego nietypowego treningu leżeli pacjenci! Pacjenci, którzy sprawiali wrażenie wyraźnie przestraszonych i wołali o pomoc pielęgniarki. Zawodnik nic sobie nie robiąc z krzyków współpacjentów, kontynuował “ćwiczenia”.

Film opublikowano na instagramowym profilu megdan.fighting z zamieszczoną adnotacją.

- Chociaż zmaga się z koronawirusem, nie przestaje przygotowywać się do walki. Wkrótce znokautuje wirusa, a potem stanie do prawdziwego pojedynku - czytamy.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News