Nagranie
East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor - 12 Maja 2020

Polski skoczek niczym cyrkowy akrobata. Nagranie jego popisów bije rekordy popularności (WIDEO)

Nagranie, które niedawno opublikował w internecie jeden z polskich skoczków narciarskich robi ogromne wrażenie. Zawodnik pokazał, że powietrzne ewolucje ze skoczni narciarskich potrafi przenieść także na inne środowisko. Ręce same składają się do oklasków!

Paweł Wąsek to jeden z najbardziej obiecujących polskich skoczków narciarskich. Z powodu epidemii koronawirusa, podobnie jak pozostali zawodnicy, musiał zakończyć ten sezon przedwcześnie. Podczas odpoczynku w przerwie między sezonami zawodnik jednak nie próżnuje. Na Instagramie opublikował wideo na którym zaprezentował się fanom z innej strony. Cyrkowe popisy skoczka robią spore wrażenie.

Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szansTragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szansCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  2. ZDJĘCIA - Towar o wartości 1,5 mln złotych porzucony na autostradzie A2

Nagranie Wąska hitem internetu

"A gdyby tak olać te skoki i iść do cyrku?" - zastanawia się w komentarzu do filmu Wąsek. 20-letni skoczek zaprezentował szeroką gamę umiejętności ekwilibrystycznych oraz akrobatycznych. Skoczek zorganizował w swoim ogródku istny tor przeszkód. Wąsek wyruszył z tarasu na monocyklu, następnie przeszedł po linie, kończąc spacer efektownym saltem. Serię ćwiczeń zakończył żonglerką piłkami tenisowymi, jednocześnie utrzymując równowagę na piłce ortopedycznej.

Niestety znacznie gorzej niż na torze przeszkód poszło mu w tym sezonie w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Wąsek jedynie sporadycznie pojawiał się w konkursowej "50" i nie zdołał wywalczyć punktów do klasyfikacji generalnej. Najbliżej tego celu był na skoczni normalnej w Rasnovie, gdzie w drugim konkursie zajął 34. pozycję.

Wielka afera w skokach narciarskich. Skandaliczne zachowanie organizatorów Pucharu ŚwiataWielka afera w skokach narciarskich. Skandaliczne zachowanie organizatorów Pucharu ŚwiataCzytaj dalej

Wielka szansa przed młodym skoczkiem

20-latek nie został jednak skreślony przez trenerów kadry, któzy widzą w nim spory potencjał. W kolejnym sezonie zniknie podział na kadrę "A" i "B", przez co zawodnik urodzony w Cieszynie będzie miał więcej okazji do trenowania pod okiem Czecha.

Co więcej, Doleżal w jednym z wywiadów zapowiadał, że za punkt honoru stawia sobie włączenie do rywalizacji o czołowe miejsca w Pucharze Świata młodych polskich skoczków. Wydaje się, że jednym z kandydatów do miana nadziei polskich skoków jest właśnie Wąsek. Najbliższe miesiące będą kluczowe dla rozwoju dalszej kariery 20-latka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

A gdyby tak olać te skoki i iść do cyrku????????????‍♀️ ???? @miishak_ #homepro#gopro#gopropl

Post udostępniony przez Paweł Wąsek (@wasekpawel)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bon na wakacje nie dla wszystkich. Miliony Polaków nie dostaną 1000 zł
  2. Restauracje i kawiarnie znów otwarte. Trzeba będzie nosić w nich maseczki?
  3. Bulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczy
  4. Wielka afera w skokach narciarskich. Skandaliczne zachowanie organizatorów Pucharu Świata
  5. Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)
  6. Ile zarabia kasjer w Biedronce? To coraz bardziej intratna posada, po podwyżkach pensja sporo wzrosła

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News