Napoli
Facebook SSC Napoli
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Stycznia 2021

Napastnik Napoli z gigantyczną karą. Musi zapłacić za swoją głupotę, włodarze są wściekli

Napoli słynie z tego, że jest bardzo surowe względem swoich zawodników, gdy Ci postępują wbrew woli władz klubu. Na własnej skórze przekonał się o tym Arkadiusz Milik, który odmówił latem przedłużenia kontraktu i za karę nie ma szans na grę w drużynie prowadzonej przez Gennaro Gattuso. Problemy z włoskim pracodawcą ma także inny gwiazdor Napoli. Zawodnik musi zapłacić gigantyczną karę za złamanie polecenia klubu.

  • Napoli postanowiło ukarać swojego gwiazdora
  • Włoski klub jest wściekły na Victora Osimhena za jego nieodpowiedzialne zachowanie
  • Nigeryjczyk zlekceważył regulamin klubu na czas pandemii i zaraził się COVID-19
  • Za swoje zachowanie 21-latek słono zapłaci

Napoli postanowiło przykładnie ukarać swojego gwiazdora za nieodpowiedzialne zachowanie. Media podają informację o decyzji, jaką podjął klub wobec gwiazdora, który kosztował ich aż 50 milionów euro. Piłkarz złamał regulamin Napoli i słono za to zapłaci.

Napoli dotkliwie ukarało nieodpowiedzialnego gwiazdora

SSC Napoli w piłkarskim świecie słynie z tego, że potrafi być niezwykle surowe względem swoich zawodników. Kilka miesięcy temu próbowało wysłać ich na karny obóz, jednak Ci się zbuntowali i sprawa wylądowała w sądzie. O tym, że z klubem Aurelio De Laurentiisa nie ma żartów, przekonał się też Arkadiusz Milik.

Polski napastnik w lecie odmówił przedłużenia umowy z włoskim klubem i chciał odejść do Juventusu. Transakcja upadła, a 26-latek został w klubie. Od miesięcy nie może jednak liczyć na grę, gdyż za karę Napoli nie zgłosiło go do rozgrywek Serie A i Ligi Europy. Ostatnio klub pozwał też Milika do sądu w związku ze stratami, jakie miał ponieść przez działanie Polaka.

Teraz w mediach głośno jest o kolejnego piłkarza Napoli, który mocno naraził się klubowym działaczom. Jest nim zawodnik, którego sprowadzono latem jako następcę właśnie Arkadiusza Milika. Victor Osimhen kosztował Napoli 50 milionów euro, a teraz sam słono zapłaci swojemu klubowi.

Właśnie dotarła do nas przykra wiadomość. Odszedł człowiek zasłużony dla polskiego sportu, wielka strataWłaśnie dotarła do nas przykra wiadomość. Odszedł człowiek zasłużony dla polskiego sportu, wielka strataCzytaj dalej

Nigeryjski napastnik, który w lecie zamienił francuskie Lille na występy w Neapolu, złamał regulamin klubu wprowadzony na czas pandemii koronawirusa. Jak informuje portal scorenigeria.com, Osimhen nie przestrzegał zasad bezpieczeństwa i wziął udział w imprezie urodzinowej.

Kolega Zielińskiego i Milika zapłaci gigantyczną karę za swoją głupotę

21-latek świętował swoje urodziny właśnie w ojczyźnie, czyli Nigerii. To tam odbyła się impreza, podczas której nikt nie przestrzegał zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego. Osimhen zaraził się COVID-19.

Gdy o braku odpowiedzialności swojego piłkarza dowiedziało się Napoli, piłkarz wpadł w poważne tarapaty. Na Osimhena nałożono gigantyczną karę finansową. Wschodząca gwiazda europejskiego futbolu musi zapłacić aż 250 tys. euro kary!

Ostatni raz Victor Osimhen na boisku pojawił się jeszcze w listopadzie. Później piłkarz zmagał się z kontuzją barku. Wydawało się, że w najbliższym czasie będzie już do dyspozycji Gennaro Gattuso, jednak teraz trafił na kwarantannę.

“La Gazzetta dello Sport” podaje, że 21-latek na szczęście przechodzi zakażenie bezobjawowo. Będzie jednak musiał przez 10 dni pozostać w izolacji i nie wiadomo, jak to wpłynie na jego przygotowania do powrotu na boisko.

Źródło: “La Gazzetta dello Sport”, scorenigeria.com

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News