Napoli ma nowego napastnika
Twitter - Aurelio De Laurentiis
Autor Piotr Bernaciak - 2 Września 2019

Nowy rywal Arkadiusza Milika. Napoli podpisało kontrakt z hiszpańskim napastnikiem

Napoli od dłuższego czasu szukało napastnika, który będzie konkurentem dla Arkadiusza Milika. Okazało się, że udało się sprowadzić wyczekiwanego snajpera. Do składu drużyny z Neapolu dołączył Hiszpan.

Napoli nie ukrywało, że poszukuje nowego napastnika. Władze klubu z Neapolu chciały w końcu odnaleźć konkurenta dla Arkadiusza Milika, by ten poczuł, że w końcu może mierzyć się z naciskiem konkurencji. Nikt nie chciał koniecznie zastępować polskiego snajpera, bowiem władze klubu zdają sobie sprawę z jego wielkiej klasy. Nie oznacza to jednak, że nie może on mieć zastępcy.

Gdy tylko Arkadiusz Milik był zdrowy, zawsze mógł liczyć na miejsce w pierwszym składzie. Póki co nie działo się tak dlatego, że cieszył się on tak wielkim poparciem Carlo Ancelottiego, lecz dlatego, że nie pojawiał się żaden wartościowy zmiennik. Z tego powodu polski zawodnik odnosił kontuzje znacznie częściej, niż zazwyczaj. Teraz jednak sytuacja ma ulec zmianie.

Fantastyczna interwencja obrońcy, Krychowiak mógł cieszyć się z kolejnego gola [WIDEO]Fantastyczna interwencja obrońcy, Krychowiak mógł cieszyć się z kolejnego gola [WIDEO]Czytaj dalej

Teraz prezydent klubu Aurelio De Laurentiis potwierdził na Twitterze, że drużynę wzmocni Fernando Llorente, hiszpański napastnik grający dotychczas w Tottenhamie. Dowiadujemy się, że zawodnik nie mógł liczyć na poprawę swojej sytuacji w klubie z Londynu, gdzie był zazwyczaj rezerwowym, więc zapragnął zmienić otoczenie. W Neapolu powinien otrzymywać więcej szans.

Napoli sprowadziło Fernando Llorente

W Tottenhamie w znakomitej większości spotkań grał Harry Kane, którego pozycja w klubie była niepodważalna. Nieco inaczej może być w Napoli, gdzie Milik nie jest uznawany za gracza do tego stopnia kluczowego, by Llorente dostawał równie mało szans. Zanosi się na to, że hiszpański snajper w końcu odnajdzie swoje miejsce w lidze włoskiej, w której występował już w barwach Juventusu.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News