Napoli konflikt piłarze
Napoli
Autor Piotr Bernaciak - 6 Listopada 2019

Głośna afera w Napoli. Milik i Zieliński są zamieszani, klub chce pozwać piłkarzy

Napoli zremisowało wczoraj z Red Bullem Salzburg, a zawodnicy zdecydowali się zachować wbrew nakazom włodarzy. Klub chce wyciągnąć konsekwencje prawne. Zanosi się na poważne zmiany w klubie.

Napoli zmaga się z pewnym kryzysem w ostatnich tygodniach. Władze klubu dostrzegły problem i postanowiły zmusić swoich zawodników do odbycia krótkiego zgrupowania w środku tygodnia. Pomysł ten nie spodobał się jednak piłkarzom prowadzonym przez Carlo Ancelottiego.

Dowiadujemy się, że drużyna zdecydowała się na bardzo odważny krok, w związku z którym każdego z piłkarzy czekać mogą teraz bardzo poważne konsekwencje. Klub zdążył już wydać komunikat, dzięki któremu wiemy, jakie są jego następne planowane kroki. Zanosi się na prawdziwe trzęsienie ziemi pod Wezuwiuszem.

Absurdalny błąd bramkarza w Lidze Mistrzów. Strzelił gola samobójczego nosem [WIDEO]Absurdalny błąd bramkarza w Lidze Mistrzów. Strzelił gola samobójczego nosem [WIDEO]Czytaj dalej

Napoli ma wielki problem

Po wczorajszym meczu zawodnicy Napoli mieli udać się na krótkie, kilkudniowe zgrupowanie do ośrodka treningowego przed następnym meczem ligowym. Piłkarze stwierdzili jednak, że zamknięcie na zgrupowaniu nie jest dobrym pomysłem, by poradzić sobie z kryzysem. Oddzielenie ich od rodzin wywołało bardzo głośne komentarze ze strony oburzonych kibiców.

Dowiedzieliśmy się, że choć piłkarze mieli wyjechać na zgrupowanie po meczu Ligi Mistrzów, to zdecydowali się tego nie zrobić. Na miejsce dotarł jedynie trener Carlo Ancelotti. Mimo wszystko szkoleniowiec zrobił to tylko dlatego, by nie dać włodarzom pretekstu do zwolnienia z klubu. Włoch nie stawił się również na obowiązkowej konferencji po meczu z Red Bullem.

Napoli wydało oficjalny komunikat

W komunikacie klubu czytamy, że jego przedstawiciele zamierzają podjąć kroki prawne przeciwko własnym zawodnikom, by ukarać ich za niesubordynację i niewypełnianie obowiązków wynikających z kontraktu. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że ogłoszona została cisza medialna do momentu, gdy sytuacja nie zostanie ostatecznie wyjaśniona przez obie zwaśnione strony.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News