Napoli
ALBERTO PIZZOLIAFP East News
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Czerwca 2020

Polak jednak przedłuży umowę z Napoli. Klub da mu ogromną podwyżkę

Napoli odbyło niezwykle ważne spotkanie wewnątrz drużyny. Właściciel klubu rozwiązał kilka istotnych kwestii jak przedłużenie kontraktów z kluczowymi postaciami drużyny. Włoskie media donoszą, że jednym z tych zawodników jest reprezentant Polski, który od wielu tygodni nie mógł porozumieć się z pracodawcą w kwestii nowej umowy. Piłkarz dostanie kolosalną podwyżkę.

Napoli po tygodniach negocjacji jest bliskie osiągnięcia porozumienia z reprezentantem Polski w kwestii przedłużenia kontraktu. Zawodnik otrzymał od właściciela Aurelio De Laurentiisa zapewnienie ogromnej podwyżki względem aktualnie osiąganych zarobków.

Nowy lokator w domu Lewandowskich? Zdjęcie wzbudziło falę domysłów (FOTO)Nowy lokator w domu Lewandowskich? Zdjęcie wzbudziło falę domysłów (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tyson wygrał turniej walk na gołe pięści. Jego przeciwnicy padali jak muchy
  2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia


Napoli przedłuży umowę z reprezentantem Polski

Od wielu tygodni trwa saga transferowa z udziałem Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Napastnik łączony jest z przenosinami do największych klubów Europy jak Juventus, Arsenal Londyn, Atletico Madryt i Chelsea. Zainteresowanie Zielińskim przejawiała natomiast FC Barcelona. Długo opieraliśmy się tylko na spekulacjach, ale chyba wreszcie wiemy, jak będzie wyglądała przyszłość polskich piłkarzy.

“La Gazzetta dello Sport” donosi, że w zespole z południa Włoch doszło do spotkania właściciela Aurelio De Laurentiisa z trenerem Gennaro Gattuso oraz zawodnikami. Tematem rozmów były między innymi kontrakty poszczególnych członków zespołu. Dziennikarze twierdzą, że nową umowę z klubem podpisze Gattuso, który będzie mógł liczyć na zatrudnienie do końca sezonu 2020/2021. Jeśli chodzi o piłkarzy, nowy kontrakt dostanie także jeden z reprezentantów Polski.

Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkęZnany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkęCzytaj dalej


Piotr Zieliński dostanie ogromną podwyżkę

Piotr Zieliński już jakiś czas temu osiągnął porozumienie z Napoli w kwestii przedłużenia kontraktu, jednak załatwienie formalności utrudniała wciąż panująca pandemia koronawirusa. Na miejscu nie mógł zjawić się agent piłkarza, jednak w ciągu najbliższych dni, powinno udać się załatwić kwestie formalne, a strony złożą podpisy pod umową, która będzie obowiązywała do czerwca 2024 roku. Zieliński za ponowne związanie się z Neapolitańczykami dostanie godziwą podwyżkę. Do tej pory zarabiał około 1,1 miliona euro rocznie. Nowy kontrakt zagwarantuje mu zarobki na poziomie 2,4 miliona euro!

Powoli klaruje się również sytuacja Arkadiusza Milika. Włoska gazeta jest zdania, że napastnik wciąż odmawia przedłużenia umowy i najprawdopodobniej już w tym oknie transferowym zostanie sprzedany. Aurelio De Laurentiis, będzie chciał zarobić na transferze Polaka pokaźną sumę.

Źródło: “La Gazzetta dello Sport”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia
  3. Jedna z największych gwiazd sportu kończy karierę. Tej decyzji nie spodziewał się nikt
  4. Znany polski piłkarz zawalczy w MMA. Na boisku demolował rywali, jak będzie w klatce?
  5. Niedawno wywinął się śmierci, tym razem się nie udało. Nie żyje znany w Polsce gwiazdor
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News