Napoli
Facebook Napoli
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Marca 2020

Poznaliśmy szczegóły kontraktu Zielińskiego. Ogromna podwyżka i kwota odstępnego

Napoli dopięło swego. Po wielu tygodniach negocjacji klubowi Aurelio De Laurentiisa udało się przekonać Piotra Zielińskiego do podpisania nowego kontraktu. Włoski dziennik “Corriere dello Sport” ujawnia szczegóły nowej umowy reprezentanta Polski.

Napoli i Piotr Zieliński od kilku miesięcy rozmawiali w sprawie przedłużenia kontraktu Polaka. Obecna umowa wiąże naszego reprezentanta z włoskim klubem do czerwca 2021 roku. I choć obie strony wyraziły chęć dalszej współpracy, indywidualne różnice dotyczące zapisów w umowie uniemożliwiały osiągnięcie porozumienia. Sytuacja jednak się zmieniła i jak przekonują włoskie media, klubowi i zawodnikowi udało się dogadać.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
   2. Zrobisz przelew i możesz dostać karę. Na tych, którzy nie stosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
Z ostatniej chwili: PZPN uratuje polskie kluby. Związek przedstawił Z ostatniej chwili: PZPN uratuje polskie kluby. Związek przedstawił "pakiet Bońka"Czytaj dalej


Napoli nie będzie już miało polskiego duetu w swoim składzie

Od kilku miesięcy trwają spekulacje na temat przyszłości dwójki naszych reprezentantów grających w Napoli. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński nie byli w stanie porozumieć się z klubem w sprawie nowych kontraktów. Władze klubu chciały uwzględnić w nowych umowach wysokie ceny wykupu naszych rodaków, na co obaj nie chcieli się zgodzić. Coraz więcej wskazuje na to, że Milik już po zakończeniu obecnej kampanii opuści drużynę i przeniesie się do jednej z innych czołowych drużyn Półwyspu Apenińskiego, lub topowej drużyny innego kraju Europy. Zmieniła się natomiast sytuacja Zielińskiego, który zdaniem mediów, podpisze z Napoli nową umowę.

Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Czytaj dalej


Zieliński zostanie w klubie i dostanie znaczną podwyżkę

Zdaniem włoskich mediów reprezentant Polski ostatecznie osiągnął porozumienie z dotychczasowym pracodawcą w sprawie przedłużenia wygasającej za rok umowy i zwiąże się z drużyną prowadzoną przez Gennaro Gattuso nowym kontraktem. Umowa ma obowiązywać do 2025, roku a Zieliński otrzyma z tego tytułu znaczną podwyżkę.

Dziennik “Corriere dello Sport” twierdzi, że płaca Polaka wzrośnie z 2,8 do 3,5 miliona euro za sezon gry. Kwota odstępnego, która była do tej pory “kością niezgody” między stronami, ma finalnie wynosić 100 milionów euro.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
 2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
 3. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
 4. Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać
 5. Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier League
 6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News