Neymar kibice kobieta
YouTube - The Players' Tribune
Autor Piotr Bernaciak - 1 Października 2019

Neymar opowiada o relacjach z kibicami PSG. "Z nimi jest tak, jak z kobietą"

Neymar postanowił opowiedzieć o tym, jak obecnie wyglądają jego stosunki z kibicami Paris Saint-Germain. Powszechnie wiadomo, że nie darzą oni piłkarza szacunkiem. Okazuje się, że sam piłkarz nie jest tym zaskoczony.

Neymar zabrał głos w sprawie jego trudnych relacji z kibicami klubu, w którym występuje już od dłuższego czasu. Brazylijczyk zupełnie stracił szacunek ze strony sympatyków własnego klubu po tym, jak tego lata deklarował chęć odejścia z Paryża do Barcelony. Taka otwartość piłkarza rozwścieczyła kibiców i teraz nie jest on już ich idolem, lecz powodem furii na trybunach.

Po krótkim czasie milczenia Neymar postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie. Pojawiało się mnóstwo pytań do piłkarza na temat jego poglądów na zachowanie kibiców, którzy obrażali go na stadionie w trakcie meczu. Długo wydawało się, że na zawodniku nie robiło to większego wrażenia, jednak okazuje się, że jest to na tyle ważne, że postanowił w końcu odpowiedzieć na personalne ataki w jego stronę.

Legia gra coraz gorzej. Vuković szybko musi znaleźć rozwiązanie na problemy zespołuLegia gra coraz gorzej. Vuković szybko musi znaleźć rozwiązanie na problemy zespołuCzytaj dalej

Neymar opowiada o relacjach z kibicami

- Rozumiem kibiców i wiem, że było im ciężko, ale ciągle jestem graczem PSG. Nie mam żadnej specjalnej wiadomości dla fanów. Jestem przyzwyczajony do tego, że mnie wygwizdują. Było tak przez całą moją karierę. Teraz będę grał tak, jakbyśmy zawsze występowali na wyjeździe. Szkoda, bo nie mam nic do kibiców - stwierdził Neymar, jasno odpowiadając na ataki ze strony sympatyków.

Wydawałoby się, że Neymar zwyczajnie nie chce dalej rozwścieczać kibiców swoimi wypowiedziami, w których po raz kolejny deklarowałby chęć odejścia, jednak pomimo unikania publicznych słów o transferze wciąż słyszy się o wymuszaniu przenosin. Wiadomości na ten temat podają największe sportowe portale na świecie, wspominając o brzydkim zachowaniu piłkarza w stosunku do klubu, w którym wciąż przecież występuje.

Neymar porównuje kibiców do dziewczyny

- To tak, jak z kobietami, czasem się kłócisz i masz ciche dni. Jednak po pewnym czasie wracasz z miłością i zaangażowaniem do normy. Jestem tutaj, żeby pomóc PSG i będę walczył na boisku - powiedział Neymar, decydując się na bardzo niecodzienne porównanie.

Słowa Neymara nie spotkały się z powszechną akceptacją. Kibice PSG wręcz oburzyli się z powodu nietypowego porównania, twierdząc, że relacje z ukochaną i z kibicami klubu są zupełnie czym innym i nie powinno się w żaden sposób łączyć tych spraw.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przemówienie selekcjonera podbija internet. "Jestem złym trenerem" [WIDEO]
  2. Prezes Bayernu zabrał głos ws. Lewandowskiego. "Jest dla nas absolutnie niezbędny"
  3. Szlagier Ligi Mistrzów w TVP. Stacja pokaże mecz, na który wszyscy czekają
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News