Neymar kontrakt PSG
Instagram - Neymar
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2019

Nowe wiadomości w sprawie Neymara. Odmówił podpisania nowego kontraktu z PSG

Neymar wciąż jest zdeterminowany do tego, by ostatecznie opuścić PSG w najbliższym czasie. Mówi się o jego kolejnym ważnym kroku w karierze. Brazylijczyk próbuje wciąż wymusić odejście ze stolicy Francji.

Neymar należy do zawodników, który nie cieszą się wielkim szacunkiem kibiców na Parc des Princes. Wydaje się nawet, że jest to dość łagodne określenie, bo fani zespołu ze stolicy Francji zupełnie stracili szacunek do swojego dawnego ulubieńca w związku z zachowaniem, na jakie zdecydował się kilka miesięcy temu. Nie zostało mu ono wciąż zapomniane.

Zawodnik PSG i reprezentacji Brazylii długo próbował wymusić swój transfer do Barcelony, w konsekwencji czego o wszystkim dowiedzieli się fani. Nie zamierzali oni milczeć wobec takiego podejścia swojego gwiazdora i głośno wyrażają swój sprzeciw wobec jego dalszej gry dla PSG. Niedawno piłkarz miał ponownie w jasny sposób zadeklarować swoje podejście.

Polski piłkarz usłyszał poważne zarzuty. Ukazało się oświadczeniePolski piłkarz usłyszał poważne zarzuty. Ukazało się oświadczenieCzytaj dalej

Neymar wciąż chce odejść

Dowiadujemy się, że Neymar nadal nie jest zainteresowany pozostaniem w Paryżu i chciałby przenieść się do Barcelony przy najbliższej okazji. Działacze klubu z Francji mieli nawet ostatnio zaproponować jednemu ze swoich gwiazdorów zakończenie konfliktu i podpisanie nowego kontraktu na lepszych warunkach, ale zawodnik rzekomo odrzucił ich propozycję.

Brazylijczyk ma być wciąż kuszony wizją powrotu do Barcelony. Na ten moment trudno ocenić, jak duże jest obecnie zainteresowanie klubu z Hiszpanii, jednak mówi się, że Neymar mógłby być bohaterem przenosin za 180 milionów euro. Wszystko może jednak wydarzyć się najwcześniej w zimowym oknie transferowym, co i tak jest wyjątkowo wątpliwe.

Neymar nie chce podpisać nowego kontraktu

Co ciekawe, nowa umowa miałaby obowiązywać aż do 2025 roku, ale mimo tego gwiazdor nie zdecydował się na podpisanie jej. Z pewnością wiązałaby się również ze znacznie lepszymi warunkami zarobkowymi, ale nawet to nie skłoniło go do pozostania we Francji na dłużej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Hiszpański gwiazdor polskiej ligi na Euro będzie kibicował Polsce. Jego słowa wywołały poruszenie
  2. Polski piłkarz uderzony przez policjanta przed meczem. Wydano oświadczenie
  3. Reprezentacja Polski wróci na legendarny stadion. Zagra tam mecz przed Euro 2020
  4. Reprezentant Polski bohaterem głośnego transferu już w styczniu? W grze Atletico Madryt
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News