
Neymar potwierdził przyszły transfer do USA. Namówił go były gwiazdor Manchesteru United
Neymar może być autorem spektakularnego transferu. Brazylijczyk, który od pewnego czasu narzeka na grę w PSG i deklaruje chęć powrotu do Barcelony może wybrać Stany Zjednoczone. Gwiazdor piłki nożnej dostał ofertę od legendarnego zawodnika Manchesteru United, aby dołączyć do bardzo ciekawego projektu, który może zdominować piłkę nożną w USA.
Neymar może stać się autorem dość nieprawdopodobnego transferu. Napastnik reprezentacji Brazylii i Paris Saint Germain niejednokrotnie uskarżał się na grę we Francji i mówił o chęci swojego odejścia. Do niedawna piłkarz wyrażał chęć powrotu do FC Barcelony, ale teraz bardziej prawdopodobne staje się, że wybierze grę w Stanach Zjednoczonych. Gwiazdor piłki miał dostać ofertę od legendy Manchesteru United, która próbuje zbudować w Stanach Zjednoczonych projekt, który zdominowałby tamtejszą ligę.
Neymar zagra w MLS? Konkretna oferta od legendy Manchesteru United
Piłkarzem, który miał rozmawiać z Neymarem w sprawie przenosin do Stanów Zjednoczonych jest David Beckham. Były skrzydłowy Realu Madryt, Manchesteru United i AC Milan jest twórcą drużyny Inter Miami, która już w następnym sezonie zadebiutuje w rozgrywkach MLS. Na razie, skład drużyny złożony jest z nazwisk znanych z reprezentacji USA i rozgrywek MLS, aczkolwiek plany Beckhama są bardzo duże i do ich realizacji może posłużyć postać popularnego Brazylijczyka.
- Zamierzam dać ci kartkę papieru. Czystą kartkę papieru. To będzie kontrakt z Miami, na dziesięć lat. Nie zapłacimy zbyt dużo - żartował Beckham na YouTubie w materiale promocyjnym ekipy z Miami.
Neymar jest zainteresowany
Piłkarz reprezentacji Brazylii nie kryje, że interesuje go gra dla nowego projektu Davida Beckhama. Brazylijczyk chwali projekt Anglika i obiecuje, że przejdzie do drużyny. Potencjalny transfer gwiazdora reprezentacji Canarinhos do MLS nie będzie miał miejsca przed 2022 rokiem, ponieważ właśnie wtedy Neymar kończy swój kontrakt z PSG i niewiele wskazuje na to, aby chciał przedłużać umowę z klubem z Paryża.
- Byłem pierwszym, który zapytał o możliwość gry dla tego klubu. Chcę tego i już to mówiłem. Mówiłem mu, że kiedyś zagram u niego - przyznał Brazylijczyk.
ZOBACZ TAKŻE:
- Żona Kobego Bryanta opublikowała wzruszające nagranie z córką. "Ma oczy taty"
- Polonia Warszawa odpowiada rywalom. Piękna postawa kibiców "Czarnych Koszul" (FOTO)
- Wielkie zmiany w skokach narciarskich. W kolejnym sezonie może dojść do przełomu
- Polski I-ligowiec zagra z uczestnikiem 1/8 Ligi Mistrzów. Takiego sparingu jeszcze nie było
- Żona Kamila Stocha ma oryginalną pasję. Pokazała przerażające zdjęcia (FOTO)
- Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia