Neymar ma kłopoty
The Players' Tribune
Autor Piotr Bernaciak - 12 Sierpnia 2019

Neymar wyzywany przez kibiców PSG. "Niech spier... do Barcelony"

Neymar ma spory problem w związku z zachowaniem kibiców podczas wczorajszego meczu Paris Saint-Germain. Sympatycy drużyny ze stolicy Francji wyzywali swojego dawnego ulubieńca. Brazylijczyk ma ogromny dylemat.

Neymar ma kłopoty, które powstały przez jego rzekomy transfer do Barcelony lub Realu Madryt. O wszystkim dowiedzieli się kibice Paris Saint-Germain, czyli obecnego klubu Brazylijczyka. Wielu z nich ma piłkarzowi za złe, że ten traktuje zespół z Paryża jako znacznie gorszą drużynę od klubów z Hiszpanii.

W internecie pojawiło się mnóstwo zdjęć przedstawiających agresywne zachowanie kibiców PSG w stosunku do Neymara. Zaczęło się od transparentów, jednak w trakcie ostatniego ligowego meczu drużyny ze stolicy można było usłyszeć wiele obraźliwych przyśpiewek na temat zachowania Brazylijczyka, który jeszcze do niedawna był w Paryżu idolem.

Paul Pogba coraż bliżej Realu Madryt. Zupełnie nowa, nietypowa oferta klubuPaul Pogba coraż bliżej Realu Madryt. Zupełnie nowa, nietypowa oferta klubuCzytaj dalej

- Niech spier... do Madrytu albo Barcelony, z dala od mojego klubu. Nie chcę go więcej widzieć w Paryżu - mówił złapany przez dziennikarzy kibic, który głośno wyrażał swoje niezadowolenie z obecnej sytuacji w trakcie spotkania.

Wiele wskazuje na to, że Neymar ostatecznie zmieni klub. Real zaczyna wysyłać coraz korzystniejsze oferty, w związku z czym możemy przypuszczać, że klub ostatecznie zgodzi się na transfer i zawodnik wróci do Hiszpanii. W tej sytuacji będzięmy mogli mówić o hicie letniego okienka transferowego.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News