Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Października 2020

Straszliwa choroba w mgnieniu oka pokonała legendę sportu. Charyzmatyczny zawodnik był uwielbiany przez fanów

Nie żyje znany zawodnik, który zapisał się w historii sportu niesamowitymi osiągnięciami na wielu sportowych arenach. Uwielbiany przez kibiców, sympatyczny zawodnik świętował wielkie sukcesy na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Niestety legenda zmarła nagle w wyniku strasznej choroby, która w szybkim tempie zniszczyła jego organizm. Zmarły otrzymał diagnozę zaledwie kilka tygodni temu.

Nie żyje znany zawodnik, którego kibice zapamiętają z występów na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Sportowiec, który zapisał się w historii sportu swoimi osiągnięciami, zmarł z powodu wyniszczającej choroby, o której dowiedział się dopiero kilka tygodni temu.

Bayern Monachium znalazł zastępcę Roberta Lewandowskiego. Wyda za niego prawdziwą fortunęBayern Monachium znalazł zastępcę Roberta Lewandowskiego. Wyda za niego prawdziwą fortunęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Kredyt sprzed lat umorzony. Klienci PKO BP w końcu wygrali batalie i nie muszą już płacić długu
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Nie żyje znany zawodnik, wieloletnia gwiazda sportu

Smutne informacje napłynęły do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Dowiedzieliśmy się, że zmarł legendarny wręcz zawodnik Ronald McDonald, który przez lata występował w słynnej serii wyścigów rowerowych BMX. McDonald miał 57 lat, jednak jeszcze do niedawna pozostawał aktywnym zawodnikiem. Choć zakończył karierę już w 1983 roku, trzy dekady później wrócił do rywalizacji i z powodzeniem startował w kolejnych zawodach, został nawet mistrzem kraju.

Ronald McDonald zmarł 26 września z powodu wyniszczającej jego organizm choroby. Sportowiec cierpiał na raka trzustki, o czym dowiedział się zaledwie pięć tygodni przed śmiercią. Nowotwór był już w bardzo zaawansowanym stadium i nie dało się go zwalczyć.

Robert Lewandowski może trafić do więzienia? Ekspert nie ma wątpliwościRobert Lewandowski może trafić do więzienia? Ekspert nie ma wątpliwościCzytaj dalej


Ronald McDonald zmarł z powodu ciężkiego nowotworu


Po otrzymaniu diagnozy McDonald zdał sobie sprawę, że raczej nie uda mu się pokonać nowotworu, więc wspólnie ze swoją siostrą rozpoczął zbiórkę pieniędzy, które pokryją koszty jego pogrzebu. Niestety historia wielkiego sportowca dobiegła końca, ale pozostawił on po sobie dziedzictwo i wielkie grono fanów, którzy na wieść o śmierci idola dołączyli do zbiórki funduszy.

- Byłam naprawdę zszokowana. Wiem, że kochał rowery BMX i nawet je konstruował, ale nie wiedziałam, na jak wielu ludzi miał wpływ. Kochał BMX i tę społeczność. Dbał o swoją córkę i rodzinę i zrobiłby wszystko, dla każdego, kto by tylko poprosił o pomoc - powiedziała Sandi McIntyre, siostra zmarłego czempiona.

Źródło: battlecreekenquirer.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News