Nie żyje śmierć Arkadiusz Śliwa
Pixabay - CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2020

Właśnie podano druzgocącą wiadomość. Nie żyje polski piłkarz, tysiące Polaków oglądały jego mecze

Nie żyje piłkarz, który występował na boiskach polskiej Ekstraklasy. Jego mecze oglądały tysiące Polaków, którzy na bieżąco śledzą zmagania w polskiej Ekstraklasie. Niestety, dziś dotarły do nas najgorsze informacje.

  • Nie żyje polski piłkarz, który występował w Ekstraklasie
  • Ostatnie lata spędził poza granicami Polski
  • Przez lata występował w Polsce jako bramkarz

Nie żyje zawodnik, który był znany wielu tysiącom Polaków z racji na swoje występy w Ekstraklasie. Dziś potwierdzono wiadomości o śmierci piłkarza grającego przed laty w słynnej drużynie Ekstraklasy, będącej dumą swojego regionu.

Dowiedzieliśmy się, że zmarł Arkadiusz Śliwa, piłkarz, który swoją karierę piłkarską prowadził w latach 80. i 90. To właśnie na początku ostatniej dekady XX wieku udało mu się zaliczyć występy w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej.

Regionalne media podały informacje o śmierci Arkadiusza Śliwy, a więc piłkarza dobrze znanego w regionie.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Dramat na skoczni. Gwiazda tragicznie upadła i mogła zginąć. Pilna interwencja lekarzyDramat na skoczni. Gwiazda tragicznie upadła i mogła zginąć. Pilna interwencja lekarzyCzytaj dalej

Nie żyje Arkadiusz Śliwa

Dziś dotarła do nas przykra informacja o odejściu Arkadiusza Śliwy, piłkarza grającego niegdyś w Igloopolu Dębica, drużynie występującej wówczas w I lidze - dzisiejszej Ekstraklasie. Swoje występy w tym zespole zaliczył w sezonie 1990/1991, a także w sezonie 1991/1992.

Polski zawodnik znany był także z gry w zespole Błękitnych Kielce, czyli w drugiej największej drużynie piłkarskiej w tym mieście. Znacznie bardziej znany był jednak z tego, że bronił dostępu do bramki Igloopolu.

Śliwa był bramkarzem, który cieszył się dużym szacunkiem w Dębicy. Łącznie zagrał w barwach swojego zespołu aż 78 razy, jednak tylko 7 z tych występów złożyło się na występy w Ekstraklasie. Kolejne mecze rozgrywał już w niższych ligach.

Wiadomość o śmierci Arkadiusza Śliwy wywołała wielki smutek u fanów polskiego futbolu, którzy doskonale pamiętają i wspominają szalone lata 90. w polskim futbolu.

TVP potwierdziło najważniejszą informację. Wojnarowski: Wymiana gwiazd stała się faktemTVP potwierdziło najważniejszą informację. Wojnarowski: Wymiana gwiazd stała się faktemCzytaj dalej

Nie żyje polski bramkarz

Po zakończeniu kariery Arkadiusz Śliwa zamieszkał w Stanach Zjednoczonych. Dziś z Chicago nadeszły jednak najsmutniejsze wiadomości. Arkadiusz Śliwa zmarł w wieku 55 lat, na kilkanaście dni przed swoimi 56. urodzinami.

Rodzinie i najbliższym zmarłego przekazujemy najszczersze kondolencje.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News