Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 5 Kwietnia 2020

Samobójstwo z wirusem w tle. Słynny klub pogrążony w żałobie

Nie żyje lekarz francuskiego klubu Stade de Reims Bernard Gonzalez. Medyk, na wieść o tym, że zaraził się koronawirusem, odebrał sobie życie. Pracownicy klubu są w szoku. gdyż nic nie zwiastowało tak dramatycznego zakończenia choroby Francuza.

60-letni Bernard Gonzalez był głównym lekarzem w sztabie 6-krotnego mistrza Francji. Medyk niedawno przeszedł badania, które wykazały obecność wirusa. Zgodnie z procedurami został skierowany na kwarantannę, w której przebywał ze swoją żoną. Kobieta również była zakażona.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski klub okradziony przez złodziei. Stracili wiele tysięcy złotych, dramatyczny apel
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Marcin Najman podjął decyzję ws. zakończenia kariery. Kibice są podzieleniMarcin Najman podjął decyzję ws. zakończenia kariery. Kibice są podzieleniCzytaj dalej

Nie żyje Bernard Gonzalez

Jak podają francuskie media, Gonzalez popełnił samobójstwo w niedzielę ranem. Według "Le Parisien", mężczyzna pozostawił list pożegnalny, ale jego dokładna treść nie jest znana. Wiadomo jedynie, że jego samobójstwo miało bezpośredni związek z zarażeniem COVID-19.

- To był wielki profesjonalista, doceniany przez wszystkich. Był podporą Reims - powiedział zszokowany Arnaud Robinet, burmistrz miasta. Reszta pracowników klubu dowiedziała się o samobójstwie dopiero w niedzielę po południu; wcześniej nawet nie wiedziała, że zakaził się koronawirusem.

Bokser przebił Roberta Lewandowskiego. Przekaże ogromną sumę na walkę z epidemiąBokser przebił Roberta Lewandowskiego. Przekaże ogromną sumę na walkę z epidemiąCzytaj dalej

Stade de Reims w szoku

Nikt z otoczenia Gonzaleza nie spodziewał się, że 60-latek może targnąć się na życie. - Rozmawiałem z nim w zeszłym tygodniu i w ogóle nie poruszył tego tematu. To niepojęte. Co za dramat. Jesteśmy w wielkim szoku - powiedział mediom anonimowy pracownik klubu.

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo we Francji. Statystyki są fatalne - COVID-19 przyczynił się do zgonu aż 7,5 tys. osób nad Sekwaną.

Źródło: "Le Parisien"/Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
  2. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  3. Pilne doniesienia z Niemiec. Wiemy już, kiedy wróci Bundesliga, ekspert nie ma wątpliwości
  4. Noriaki Kasai Zakończy karierę? Japoński skoczek poinformował o swojej decyzji
  5. Gwiazdor Legii mógł wrócić po latach do Warszawy. Jedyne co chciał, to mieszkanie i samochód
  6. Stało się, odbierają rodzicom 500 plus i to wcale nie uzależnionym. Też możesz je stracić, jeśli pobierasz jeden zasiłek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News