Nie żyje Polak Elbrus
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 6 Marca 2020

Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku

Nie żyje 41-letni Polak, który próbował zdobyć jeden z najbardziej znanych szczytów na świecie. Smutne informacje przekazały zagraniczne media. Póki co cała sytuacja jest bardzo tajemnicza i nie ujawniono zbyt wielu informacji na jej temat.

Nie żyje 41-letni Polak. Informacje na temat wypadku z udziałem obywatela naszego kraju przekazali zagraniczni dziennikarze za sprawą komunikatu. Poznaliśmy przykrą informację o tragicznym zdarzeniu na zboczu jednej z najpopularniejszych gór świata pod względem wycieczek alpinistów, którzy pragną spełniać swoje marzenia poprzez zdobywanie szczytów.

Jak się dowiadujemy, Polak nie był sam. W trakcie swojej podróży był z nim jeszcze jeden alpinista, jednak dziennikarze informują, że nie odniósł on żadnych obrażeń. Póki co jednak nie ma zbyt wielu informacji na ten temat, bo trzeba oprzeć się głównie na komunikatach tamtejszych mediów.

Wielka tragedia odebrała głos kibicom. Ośmiu piłkarzy zginęło w trakcie drogi na meczWielka tragedia odebrała głos kibicom. Ośmiu piłkarzy zginęło w trakcie drogi na meczCzytaj dalej

Nie żyje polski alpinista

Dane osobowe 41-latka wciąz nie zostały ujawnione. Media informują jedynie o tym, że podróżował wraz z partnerem, który w obliczu wielkiej tragedii wrócił do bazy i poinformował służby ratunkowe. Jak się dowiadujemy, ciało Polaka zostało już odnalezione, zabezpieczone i przewiezione w odpowiednie miejsce. Do tragedii miało dojść na wysokości powyżej 5000 metrów n.p.m.

Elbrus to góra na granicy Rosji i Gruzji. Z powodu trudnych warunków panujących na jej zboczach zdobycie jej jest wyzwaniem i od wielu lat odbywa się wiele wypraw, które mają na celu zdobycie góry w najtrudniejszych możliwych okolicznościach. Dla wielu osób jest to spełnienie marzeń i niesamowita próba charakteru wobec panujących okoliczności.

Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendyWiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendyCzytaj dalej

Nie żyje Polak

Póki co nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych informacji poza tymi podanymi przez zagraniczne media. Możemy spodziewać się, że w obliczu potwierdzenia smutnej wiadomości polska strona wypowie się w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy
  5. Kompromitacja reprezentantek Polski. Miały dostać złoto, zostały zdyskwalifikowane
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News