Nie żyje
Pixabay
Autor Piotr Mika - 6 Października 2020

Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda

Nie żyje niezwykle ceniony działacz sportowy, który przez wiele lat przyczyniał się do rozwoju sportu w naszym kraju. Przez wiele lat był zawodowym sędzią, który prowadził setki meczów i wiele ważnych imprez. Niestety, dotarła do nas przykra wiadomość, że zasłużony działacz zmarł.

Nie żyje nadzwyczaj ceniony polski działacz, Andrzej Grządziel. Przez wiele lat był sędzią najważniejszych w kraju imprez i większość swojego życia poświęcił na rozwój sportu. Niestety, jak podaje portal expressbydgoski.pl, 3 października Andrzej Grządziel zmarł. Miał 69 lat.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Zakręcanie grzejników nie uchroni przed rachunkami. Sąd i tak każe zapłacić
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Kamila Stocha, nie mogliśmy uwierzyć. Chodzi o lokalną legendę, było o nim głośnoGdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Kamila Stocha, nie mogliśmy uwierzyć. Chodzi o lokalną legendę, było o nim głośnoCzytaj dalej

Nie żyje zasłużony działacz oraz sędzia

Większość swojego życia Grządziel poświęcił tenisowi stołowemu jako działacz funkcjonował w klubie MKS Emdek Bydgoszcz, ale także w Bydgoskim i Kujawsko-Pomorskim Okręgowym Związku Tenisa Stołowego. Od 1992 r. był Członkiem Zarządu i Przewodniczącym Kolegium Sędziów obu wspomnianych wyżej okręgowych związków.

Jeszcze wcześniej rozpoczął także swoją karierę jako aktywny sędzia zawodów tenisa stołowego. Od 1985 roku był sędzią państwowym i przez wiele lat poprowadził setki meczów Superligi, Ekstraklasy i I ligi. Jako sędzia główny prowadził również wiele mistrzostw Polski, Grand Prix Polski, mistrzostw województwa i WTK. Od 2008 roku pełnił funkcję Członek Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W 2011 roku był sędzią głównym rozgrywanych w Gdańsku mistrzostw Europy.

Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?Czytaj dalej

Jego dokonania zostały docenione

Andrzej Grządziel przez wszystkie lata pracy na rzecz tenisa stołowego został wielokrotnie nagrodzony. Został odznaczony m.in. Brązowym Krzyżem Zasługi, Odznaką „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej”, Brązowym Medalem „Za zasługi dla PKOL”, Złotą Odznaką „Zasłużony dla PZTS”, Złotym Medalem „Zasłużony dla KPOZTS” i wieloma innymi odznaczeniami.

Źródło: expressbydgoski.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmarny wypadek. Motocyklista nie miał dosłownie żadnych szans w zderzeniu z samochodem - Wideo
  2. W wielu województwach zawyją dziś syreny alarmowe. Wiemy dlaczego
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Możesz dostać nawet 32 tys. dopłaty. Wystarczy, że mieszkasz w odpowiednim miejscu

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News