Nie żyje FIS sport gwiazda
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 8 Maja 2020

Media przekazały Polakom tragiczne informacje. Nie żyje 18-letnia gwiazda, miała przed sobą całe życie

Nie żyje 18-letnia gwiazda sportu, która sięgała po coraz większe sukcesy w międzynarodowej rywalizacji. Wydawało się, że uda jej się zostać ogromną gwiazdą znaną na całym świecie. Niestety, dziś media przekazały Polakom fatalne informacje.

Nie żyje zaledwie 18-letnia gwiazda. Informacje na temat nagłej śmierci młodziutkiej gwiazdy sportu dotarły dziś do nas w okolicach wczesnego popołudnia. Wielu fanów zwyczajnie nie może uwierzyć w wiadomości, które brzmią wyjątkowo tragicznie. Gwiazda sportu była w zasadzie jeszcze młodą dziewczyną, która miała ogromne szanse na zrobienie międzynarodowej kariery.

Już teraz udawało jej się osiągać pierwsze sukcesy, dzięki czemu robiło się o niej głośno. Niestety, karierę zapowiadającą się naprawdę obiecująco przerwała nagła śmierć, której przyczyny wciąż są ustalane. Kibice z całego świata pogrążyli się w żałobie na wieść o odejściu zaledwie 18-letniej gwiazdy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Nie żyje piłkarski reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą swojego klubuNie żyje piłkarski reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą swojego klubuCzytaj dalej

Nie żyje 18-letnia gwiazda sportu

Johanna Bassani była jedną z najbardziej obiecujących zawodniczek w narciarstwie w ostatnich latach. Już w tak młodym wieku występowała w oficjalnych zawodach FIS, a więc na absolutnie najwyższym możliwym poziomie. Choć nie zdążyła jeszcze zaliczyć swojego premierowego zwycięstwa w tych zawodach, to mogliśmy być pewni, że prędzej czy później się to jednak stanie.

Dziś dotarły do nas informacje, które wprowadziły fanów w ogromny ból i smutek. Dowiedzieliśmy się, że 18-latka nagle zmarła. Austriacki związek przyznał, że stracił jedną ze swoich najbardziej utalentowanych zawodniczek w kombinacji norweskiej. Spodziewano się, że niebawem stanie się gwiazdą światowego formatu, jednak rzeczywistość okazała się być zupełnie inna.

Trener legendarnego klubu poprosił o Arkadiusza Milika. Hitowy transfer coraz bliżejTrener legendarnego klubu poprosił o Arkadiusza Milika. Hitowy transfer coraz bliżejCzytaj dalej

Nie żyje Johanna Bassani

Do tej pory nie podano oficjalnie przyczyny odejścia młodej gwiazdy w takim wieku. Nie było wiadomo o tym, by miała ona chorować na jakąś straszną chorobę, w związku z czym sprawa jest bardzo tajemnicza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szumowski zdradził, na jakim etapie pandemii jest Polska. Jego słowa zadziwiają
  2. Płonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscach
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Nawet 40 tys. kierowców może stracić prawo jazdy. Trzy nowe przepisy mogą wielu pogrążyć

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News