Świeczka
Pixabay
Autor - 10 Stycznia 2020

Zmarł młody piłkarski talent. Poniósł przykrą śmierć w wypadku, który przyprawia o dreszcze

Nie żyje młody piłkarski talent, który miał przed sobą całą karierę. Niestety poniósł on przykrą śmierć w naprawdę tragicznym wypadku, który nie powinien mieć miejsca. Sama myśl o tym przyprawia o dreszcze.

Nie żyje kolejna osoba związane ze sportem. 2020 rok ledwo się rozpoczął, a śmierć poniosło już bardzo dużo osób ze środowiska piłkarskiego. Kolejnym z nich jest zaledwie 21-letni piłkarz, który zmarł w naprawdę tragicznych okolicznościach.

Z ostatniej chwili. Doszło do bardzo przykrego incydentu. Ranni piłkarze Pogoni SzczecinZ ostatniej chwili. Doszło do bardzo przykrego incydentu. Ranni piłkarze Pogoni SzczecinCzytaj dalej

Nie żyje młody piłkarz

W tym przypadku chodzi o Erica Birighitti'ego. Do jego nieprawdopodobnego wypadku doszło w ostatni wtorek przy australijskiej plaży Twilight Beach. Piłkarz podobno poślizgnął się na skale i wpadł do oceanu, przez co porwały go prądy.

Przyjaciele, z którymi przebywał na wakacjach, próbowali go ratować, jednak nieskutecznie. Ekipa ratunkowa znalazła go, kiedy szukała 57-letniego płetwonurka Gary'ego Johnsona, którego zaatakował rekin. Jego nie znaleźli, natomiast natknęli się na zwłoki 21-latka.

Co w tym wszystkim najbardziej tragiczne, świadkowie twierdzili, że jego ciało było rozszarpywane przez aż trzy rekiny. Umarł w naprawdę niespotykanych okolicznościach. O jego śmierci poinformowało "Daily Mail". Dodano również, że ciała 57-latka nadal nie odnaleziono. Służby ratownicze zakończyły akcję poszukiwawczą, jednoznacznie dając do zrozumienia, że on też nie żyje.

Nie żyje zawodnik, który miał zaledwie 21 lat

- Sezon jest już w toku i do tej pory zebrałem sporo doświadczenia. Zawsze pozytywne myśli i do przodu - pisał piłkarz kilka tygodni temu w mediach społecznościowych przy swoim zdjęciu w piłkarskiej koszulce. Zmarł niestety zdecydowanie za wcześnie. Miał zaledwie 21 lat i całe życie przed sobą.

Birighitti był zawodnikiem akademickiego klubu Hasting Broncos. Ostatnio grał natomiast w St Thomas Aquina College z Nowego Jorku. Przez długi czas uchodził za utalentowanego piłkarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Reprezentant Polski bliski opuszczenia Ekstraklasy. Zainteresowanie z dwóch europejskich lig
  2. Transfer Krzysztofa Piątka coraz bliżej? Legendarny klub zmaga się z problemami
  3. Kolejny zawodnik z Ekstraklasy zagra we Włoszech. Trafi do rewelacji sezonu
  4. Wiadomo już, jaka przyszłość czeka Garetha Bale'a. Wymowne słowa jego agenta
  5. FC Barcelona podjęła decyzję. Trwają negocjacje, legenda zostanie nowym trenerem
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News